2737
2734
عنوان

دوباره شروع رژیم روزه آب

| مشاهده متن کامل بحث + 211 بازدید | 39 پست

افرادی اشتهاشون زیاده میگن آب زیاد بخورید که غذا نتونید زیاد بخورید وکم کم وزن کم کنید  

ولی اسی شما رژیم  آب وسالی یکبار بیشتر انجام نده چون به بدنت آسیب میزنی  یه دوست دارم رژیم شیر میگیره اونم ۳ روزس 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آب میخوره حجم معده پر میشه غذا نمیخوره   کلا خوردن آب زیادباعث میشه چربی هایی میسوزون  دفع ...

این روشای من دراوردی چیه از خودتون درمیارید ؟ اب زیاد باعث حالت تهوع و مشکلات گوارشی میشه از طرفیم چاقی ممکنه مال عامل های دیگه حتی استپ وزنی باشه و با نخوردن و ... کم نشه

افرادی اشتهاشون زیاده میگن آب زیاد بخورید که غذا نتونید زیاد بخورید وکم کم وزن کم کنید   ولی ا ...

احسنت به توضیحات 

هرسری گرفتم خوب کم کردم 

ولی بله درستش اینه سالی یکبار قشنگ بگیری این رژیم و 

2728
😩😩چیکار کنم بذم میاذ از چاقی

تاپیک اول منو بخون راحت باهاش سایز ووزن کم میکنی  یه برنامه غداییه 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
این روشای من دراوردی چیه از خودتون درمیارید ؟ اب زیاد باعث حالت تهوع و مشکلات گوارشی میشه از طرفیم چ ...

من فقط جواب دوستانی  دادم  که سوال کرده بودن 

نگفتم کسی انجام بده 

خودم مولتی ویتامین که مصرف میکنم چاق میشم دکتر گفت قبل خوردن غدا آب بخور که غدا زیاد نتونی بخوری  آیا اگ تند تند گشنت شد آب بخور من با هر دوره مصرف مولتی ۶   ۷ کیلو اضاف میکردم  ولی نکه فقط آب بخورم غذا هم میخوردم به اندازه لازم 

2740
این روشای من دراوردی چیه از خودتون درمیارید ؟ اب زیاد باعث حالت تهوع و مشکلات گوارشی میشه از طرفیم چ ...

هر دقیقه مدام نباید آب خورد که تو این رژیمم!

ساعت داره آب خوردنش 

چون بقول شما آب زیاد باعث مشکلات دیگه میشه

استپ وزنی با ۱۶ ساعت غذا  نخوردن رفع میشه از استپ در میاد 

استپ وزنی با ۱۶ ساعت غذا  نخوردن رفع میشه از استپ در میاد

نه گلم ربطی نداره من الان خودم ماه هابود فقط یک وعده غذا میخوردم و ریزه خواریم نداشتم استپ وزنیم مال بهم ریختن وضعیت هورمونیم بود با یک یک ماه مصرف داروهای تنبلی تخمدان سه کیلو کم کردم 

بله  اگه مشکل افت قند داشته باشی یا فشار این رژیم ممنوع هست

وای ۵ روز خیلیه اسی 

2706