2752
2734

همسرم دیپلم داره 

یه آقایی خیلی خیلی شوهرم رو دوست داره و خیلی هم پیر هست رئیس بانک هست 

میگه بیا کارمند شو همسرم دیپلم داره میگه مشکلی نداره 

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️مگه با دیپلمی میشه کارمندشد؟؟؟؟

عزیزدلم میشه لطفاً این پیج رو فالو کنی @Caketoonn  به حمایت های شما دوستای گلم نیاز دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

با اشنا بله

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
مگه الکیه که رییس بانک به یکی بگه بیا کارمند. شو ؟🙄🙄🙄همسر منم رییس بانک هست از این خبرا نیست اصلا ...

رئیس بانک یه بخشی هست منم برام عجیبه ولی چندین بار گفته شوهرم کارش خیلی خوبه درآمدش زیاده نمیزارم بره ولی خیلی عجیبه 

عزیزدلم میشه لطفاً این پیج رو فالو کنی @Caketoonn  به حمایت های شما دوستای گلم نیاز دارم 🥲

آره با پارتی بازی 

یه نفر ک سرایدار بود دیپلمشم  ناقص بود . استخدام شد کم کم پول داد از این کارشناسی تقلب‌های ک استعلام نمیشد گرف . الان ک دیگه  مجازی مدرک هم بعد میگیرن .

اون وقت مایی ک رشته مون میخوره و مدرک داریم باید  همش تو آزمونها قربانی پارتی بازی بقیه بشیم   

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
خوشبحالش اره میشه داداش دوستم تازه کارمند بانک شدش با دیپلم😐 بعد ما لیسانسیم همش حسرتشو میخوریم🤣

نمیزارم بره آخه کار همسرم خیلی خوبه معلوم نیست حقوقش چقد باشه که 

رئیس بانک یه بخشی هست منم برام عجیبه ولی چندین بار گفته شوهرم کارش خیلی خوبه درآمدش زیاده نمیزارم بر ...

الکیه نگران نباش 

همچین حلالم هس ک نگووووووو

#ایرانی_متعصب_وطن_پرستپیش از تینا ترکمان ۴ ایرانی از دپارتمان ریاضیمحضهاروارد دکترا گرفته بودن. فرشید جمشیدیان (۱۹۸۰)، پیروز وکیلی (۱۹۸۸)، مریم میرزاخانی (۲۰۰۴)، علی اکبر دائمی (۲۰۱۴). دیروز یک اسم به این لیست اضافه شد: تینا ترکمان با موفقیت از تز خود با راهنمایی کورتیس مکمالن، برنده مدال فیلدز، دفاع کرد.شاید لازم به گفتن نباشه: چنین دستاوردی بسیار دشواره (به طور خاص دپارتمان ریاضی محض ۴-۵ دانشگاه رده اول)، حداقل سختی اش قابل مقایسه اس با برنده شدن مدال المپیکلاله حق وردی فیزیکدان ایرانی و برندهٔ جایزه اروین شرودینگر است.چه لاله هایی که بیرون از وطن شکفتن 😍میخواستم  کسیو جزمن نبینی..وکسی جز من توجهتو جلب نکنه...و جواب کسیو زودتر از من ندی..وهمه  همه ی حواست به من باشه...من میخواستم تو حتی اگه باهمه خوبی هم بامن خوبتر باشی...اگه همه دوسِت دارنم بدونن که تو منو دوست داری...خوب آدمی به هرچیزی که زیادی چنگ بزنه باخته...و تو بزرگترین باختِ من بودی...من بودم که سقوط کردم                                                 "میخواهم بدانی که تمام نشده ای!" از ذهنم نرفته‌ای و هنوز در قلبم ادامه داری تو حتی همین حالا که نیستی هم از صبح تا شب در کارهای روزمره‌یِ من خلاصه شده ای و رویایِ "اینجا❤ 
آره با پارتی بازی  یه نفر ک سرایدار بود دیپلمشم  ناقص بود . استخدام شد کم کم پول داد از ا ...

آره عزیزم میفهمم چی میگی🥲

الکیه نگران نباش  همچین حلالم هس ک نگووووووو

آقاعه دلیل اصرارشو نمی‌دونم 

آره عزیزم میفهمم چی میگی🥲

چآره ای نیس برا پیشرفت خودتون و آینده بچه تون .پیگیر باشین .

من  یه موقعیت خوب با پارتی رو رد کردم . گفتم خودمو حقمون میگیرم .پشیمونمااا چون بقیه  اینو نمیگن و فرصت‌ها میره 

2706