2752
2734
عنوان

ابرسان ومرطوب کننده کلینیک تجربه ای ازش دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 191 بازدید | 30 پست

عزیزم یه چیزی میگم امیدوارم از،تجربه م استفاده کنی

منی ک اوریاژ و لاکوئینتا و لیراک و سیمپل و ...... گرونترین هارو استفاده کردم دارم بهت میگم

الان دارم درمالیفت ایرانی که ۱۱۰ هزار تومن رو استفاده میکنم بخدا اوریاژ منو راضی نکرد ک این ایرانی درمالیفت عالی بود

یبار امتحان کن

منم پوستم مختلط رو به چرب هست درمالیفت پوست چرب میخرم

عالییییییه عالییییییییی

ب دوستمم معرفی کردم سالهاست استفاده میکنه

حالا مگر از شانس تو بهت نسازه ک بعید میدونم

ببین یه شوینده صورت درمالیفت یا ویتالایر که خودش( بِراش) هم داره بخر اول صورتتو قشنگ بشور بعد این آبرسان درمالیفتو بزن دعام میکنی

اینو حتی زیر چشمتم میزنی

صورتمو عین پنبه نرم و مخملی میکنه

من سن مادرتو دارم 😁نه دور چشم میزنم نه چیزی فقط همینو میزنم پوستمم زبانزده😀

عزیزم یه چیزی میگم امیدوارم از،تجربه م استفاده کنی منی ک اوریاژ و لاکوئینتا و لیراک و سیمپل و ..... ...

مرسی مهربونم که گفتی . ببخشید   من میخاستم میکاپم  خیلی  خوب بشینه ومخملی شه. برای همین گفتم بخرم با کیفیت  باشه. شما برای زیر ساز آرایش استفاده می‌کنید خوب میشینه کرم؟؟  واینکه شما برای پاک کردن آرایش هم شوینده  هم میسلاواتر ‌یانه فقط یکیو میزنید؟؟ تونر چطور؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میسلا واتر استفاده می‌کردم.ولی الان میخام شوینده  سیمپل بگیرم نظرت چیه؟ بنظرت میسلا واتر کار شو ...

ببین برای پاک کردن ارایش حتما ۲ مرحله ای پیش برو پوستت اکر جوش نمیزنه روغن پاک کننده بخر خوبه بعد با شوینده یه دورم با شوینده ی عادی البته روغنن شویندس

میسلار واترم که داشته باش برای بین دو مرحله یا قبلش

2731
ببین برای پاک کردن ارایش حتما ۲ مرحله ای پیش برو پوستت اکر جوش نمیزنه روغن پاک کننده بخر خوبه بعد با ...

من جوش میزنم. ببخشید  اینی که گفتی عزیزم اصلا متوجه نشدم باز  میگی 

بقیه موارد شوینده وپرایمر هست اونارو مشکلی ندارم.من برای مرطوب  کننده وابرسان  میخاستم با ...

بهتره در موردش تحقیق کنی من باشم یکی از سفیداشو میخرم چون یه پک پر از مواد مفید برای پوسته عکسشم خواستی بگووو میفرستم ایران هست

من محصولات خیلی بهترم میشناسم ولی میدونم ایران گیر نمیاد ولی فیلورگا هست.

مرسی مهربونم که گفتی . ببخشید   من میخاستم میکاپم  خیلی  خوب بشینه ومخملی شه. برای هم ...

اها اونو نمیدونم  خب من هیچ وقت آرایش نمیکنم یعنی کلا هیچ وقت پنکک و کرم پودر و اینجور چیزا نداشتم و ندارم

راستش به عنوان زیرساز نمیدونم جواب بده یا نه چون میگم که من عروسیِ نزدیکترین فردمم کرم پودر نزدم همین درمالیفتو میزنم میرم😁اهل ارایش نیستم در حد خط چشم و مداد سیاه و رژ

نوشتم دیگه بالاتر پیام قبلیم اتفاقا صورتمو مخملی میکنه نرم میکنه  این درمالیفت

شنیده بودم سیمپل ابرسانش  خوب نیس شما استفاده  کردی؟؟ نیتروژنا اونی  که مرطوب کننده ه ...

من سیمپل استفاده کردم خیلی با اینکه مارک خوبیه ولی صورتم اساسی جوش زد قسمتهای چونه و زیر گونه هام

با درمالیفت یدونه جوشم نمیزنم

اره زرده.  ابرسان ومرطوب کننده دیگه چی هست.؟؟؟گفتی نخرم  چی بخرم؟

اصلا بدرد نمیخوره پولت هدر نده

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
2706