2737
2734
عنوان

کرم عروس دریا

90 بازدید | 9 پست

به پیشنهاد نی نی سایتی های گرامی رفتم این کرم رو خریدم خودشون توی همین سایت معرفی کرده بودند و کلی تعریف تهی ببینید خانومه چه طور جواب منو داد 

از کجا میدونی کسی که معرفی کرده نیومده سایت برای تبلیغ محصولش

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم کانالشو بگو کسی ازش خرید نکنه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2728
اسم کانالشو بگو کسی ازش خرید نکنه

والا کرم عروس دریا دست ساز بود و به قول خودشون تایلندی بود پاکستانی نبود ولی همش دروغ بود به نظرم از هر پیجی که داشت این کالارو باید دوری کرد

2738

خب این پیام خیلی زشته برات فرستاده ولی خب کار تو هم درست نیست 

خیلیا دارن همین محصول رو میفروشند شاید این طرف به تو تقلبی داده یا شاید جنس اصل نداده 

شاید اصلا از خودش رو محصول خودش به اسمی گذاشته که دیگران هم اصله همین محصول رو میفروشند 

تو نباید نون دیگران رو ببری و همه رو با یک چشم نگاه کنی

خب این پیام خیلی زشته برات فرستاده ولی خب کار تو هم درست نیست  خیلیا دارن همین محصول رو میفروش ...

چه قدر بیکاری که رفتی توی اینا گشتی که اینو بزاری و از هرچی دستت اومده استفاده کردی 

ببینم اصلا چرا اینقدر بهت برخورده؟ چرا اینقدر در برابرش جبهه میگیری؟ 

همه ميدونند که این کرم های دست اشغالند 

و اینکه داری میگی نباید وون و آب مردم رو خراب کنم؟ 

آره ببخشید که که بعضیا دارند اشغال به مردم میدن و سر مردم کلاه میزارند و نون و آبشون رو خراب کردم