2737
2734
عنوان

تاپیکای دست بزن و کتک و ک میبینم اینقدر عصبی میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 64 پست
نمیدونم  من خودم مامانم ادم عصبی ایی هست .بابام ارومه . من خودمم معمولی ام

نه خانم تو زمان جنگ وقتیداژیر قرنز و میزدن موشک میومد اصابت میکرد معلوم‌نبود به سر کی فرود میاد تا نسلها یی که مادرنشان تو اون‌موشک بارونها بودن اثر میگذاره من بچه محلی داشتم اونوزمان خانمش ب قدری اروم بود نهایت نداشت چشون از دیواردبالا میرفت یه ردز وقت دکتر گرفتن به من گفت شما هم بیادبریم رفتیم رفتن تو خانمش به من کفت شما هم بیاتو رفتم چه دکتری یه ادم درجه یک توضیح داد دهدقیقه حرف رد گفت این بچه تو هول و تکون بوده زمان حاملگی مادرش ولش کنیدبزارید هر کاری دلش میخواد بکنه 

نه خانم تو زمان جنگ وقتیداژیر قرنز و میزدن موشک میومد اصابت میکرد معلوم‌نبود به سر کی فرود میاد تا ن ...

درسته

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته  صیغه چیز خوبی نیست  کاش سک ادمی رو انتخاب کنین و به عقد دائم در بیارین

من تو شرایطی نیستم که اون فردی که مناسبم باشه انتخاب کنم اتفاقا بخاطر شهصیت مهربانی که دارم معرفی میکنن ولی شرایط منو ندارن مثلا دفتر بالا سرمون یه اقایی وکیل کارهای ملکی یه خانمی رو میکرد قرار اشنایی گذاشت این خانم با عروسش اومد بهد که صحبت کردیم اقای وکیل رفتن اتاق دیگه با این خانم راجع کارشون صحبت کنن به عردسشون گفتم من ارامش نیخوام اکر ۵تا بچه این خانم با عروس و داماد بخوان بیان با نوه ها شون من باید ازشون پذیرایی کنم این وظیفمه ابدا غیر اینونخواهددبود ولی برای این کارها  تو توتن من نیست . ابن خانم هم که نمیتونه به بچهدهاش بگه نیاین یک موی اونوبچه هارو نمیتونه به من بدهد. بعد یه خلقو خوبگیی من دارم سنمون بالاست . من و خانمم بقدری بد اورده که دست له سیاه و سفید نزدم غذلیی که دوست داستم از بچه ها جدا درست کرده لعنتی منو کشته . باد اینی که میگیم صیغه بده نمیخوتم اسموبد ردش برارم‌واقعا بده من دو تا تجربه شو داشتم . باورتون نمیشه هر دو پشیمون شدن . ولی داستان براموتمام شد اولی البته مارو نزد

من تو شرایطی نیستم که اون فردی که مناسبم باشه انتخاب کنم اتفاقا بخاطر شهصیت مهربانی که دارم معرفی می ...

چند تا زن صیغه ایی داشتین تا الان؟

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
2728
درسته

یه خانواده که تو کوچه ما بودندوتا دختر دوتاپسر داشتن یکی از پسرها تو زمان جنگ مادرش ون حامله بود ننیدونید چه شری بود ابرو تداشته بود برای خونشون بچه های دیگه از دست سرشون پایین بوددمن براساس گقته های این اقای دکتر به پررشون گفتم ولش کن انقدر گیر نده بهش اخر سر به مادرش گفتم مسعود خود کشب میکنه مادرش بدش اومد اومدقع ۱۳ سالش بود خانم سر سی سالگی حلق اویز کرد خودشو 

2740
پثلا هر دورو هم نیخواستم برایرازدواج دائم گفتیم خب اشنا بشیم 

درسته متوجه ام .موفق باشین امشالله

الان یه دونه تو خونه دلرم دخترمه عر چی تو خونه زنم نازمو میکشه این داره خونمو میکنه تو شیشه ولی دنیا ...

دخترا همشون اینجورین😂دیگه از قدیم گفتن دخترا بابایی ان 

الان یه دونه تو خونه دلرم دخترمه عر چی تو خونه زنم نازمو میکشه این داره خونمو میکنه تو شیشه ولی دنیا ...

چند سالشونه 

شاید از بابت خانومای صیغه ایتون خوشش نمیاد هرچیز اینجوری ایی بد خلقی میکنه

دخترا همشون اینجورین😂دیگه از قدیم گفتن دخترا بابایی ان 

خدارو شور یه دختر دارم یه پسر پسره جونش برام در میره دخترم از دستش ناراحت شم غذای مورد علاقمو درست میکنه ولی خانم نق میزنه نق میزنه باور کنید یه جاهایی میبرم ازش  ولی جفتشون زندگیمو بعد خانمم دادم بهشون چون همه چیو با خانمم تصور میکردم ولی ولم نمیکنن  خدایسش محبتشون کمونمیشه چون دیدن سر بیماری مادرشون من همه کارهای خانومم و میکردم میگفت رنم مگه مرد مثل توهن هست برایروسی میکردم که واقعا فداکار بود بود تو زندگیمونو۱۰ سال اخر چخپهار تایی کار میکردیم‌خدا شاهده یه سرو گردن ازسه تامون بالاتر  بود همه چیدو با رفتنش ازربین رفت الهی همه خانواده ها خوشبخت باشن بخدا اینجادمیبینم روابطط خرابه میمونم از بس دنیا بی ارزشه ببخشید سرتونو درد اوردم

خدارو شور یه دختر دارم یه پسر پسره جونش برام در میره دخترم از دستش ناراحت شم غذای مورد علاقمو درست م ...

درسته انسان شریفی بودن 

روحشون شاد و یادشون گرامی باد .

بچهاتون چند سالشونه؟ 

خدا حفظشون کنه برات

چند سالشونه  شاید از بابت خانومای صیغه ایتون خوشش نمیاد هرچیز اینجوری ایی بد خلقی میکنه

نه دقیقا اطلاع نداشتن بچه هام ما تو شهرک شنعتی کارمون هستش بچه هام میرفتن سر کار  این خانمها اولی که خودش بازنشسته بود یه دختر توخونه داشت حقوق بر بود  مذهبی بود دکمی تو خونهدیه کاری داشت با خواهرش کارگر داشت طرف قرار داد بود با ادارهجات اسموکارشو نگم لهتره ولی الان به جوری شده مردم‌ مادی شدن اینددومی مطلقه بودن  یه پسر هم داشتن اهان دخترم سی سالشه مجرده دختر و پسرم یشکر خدا شغل خوبی دادن ولی در مورد ازدواج هم خاستگار زیاد داره ولی معیارهایی داره که میگه باودرست اردواج میکنم با نمیکنم . 

2706