2733
2739
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7558 بازدید | 140 پست

میتونستی وقتی به دختره نگاه کرد با شوخی و خنده  مسخره بازی در بیاری و یه حرف بزنی با هم بخندین نه اینکه تخمی به شوهرت تهمت بزنی  حرفت بهش بد بوده اون هم ناراحت شده در همه حال به شوهرت احترام بزار عزیزم و محبت کن و هرکار میکنی هرجا میخای بری بهش بگو با ناز زنانگی داشته باش 

وای چقدد نفهم اگه شرایط طلاق نداری ول کن محل نده اینقد بخورهه مغزش پوک بشه عن محلش کن طلاقم داد که م ...

اره به خدا میبینی شرایط طلاق که ندارم واقعا اکه داشتم مطمئن باش با این ادمی که دست بزن داره فحش میده خیانت میکنه چشم چرون لحظه ای زندگی نمیکردم ،خیلیا بهم میکن اهمیت نده برات مهم نباشه بذار هر غلطی می‌خواد بکنه منم باید این کارو بکنم چون شرایط طلاق ندارم فقط عصاب خودمو خو د میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب تو نقطه ضعف دادی دستش اون چند بار که کتکت زده دیده هیچ کار نمیکنی پرو شده یه بار که زدت برو شاکی شو بعد ببین ت  خ  م میکنه دوباره بزنت طلاقت که نمیده اما براش یه زهر چشم میشه چون ازدواج دومته باید کتک بخوری مدام 

منم ازدپاج دومم ازدواج اولمم همین بود کتک میخوردم ولی نه در حد این خدایی انقدر نمیزد منو ،مثلا شوهر ...

دور از جونت قشنگم ازدواج دومت باش عزیز دلم از حرف مردم نترس به خدا تا آخر عمر مجرد بمونی بهتره که با همچی بی‌شعوری زندگی کنی 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2731
جدا شو که ۱۰ سال بعد، با دیسک گردن و مهره های دنده شکسته و دست  بخیه زده شده و بیماری اعصاب &nb ...

میدونم درست شدنی نیست واقعا ازدواح اولم دلیل طلاقم همین بود دست بزن خیانت کاری جدا شدم چون درست نشد 

دقیقا درست میگید. جدا بشه. خدا کریمه شاید یک فرد خوب نصیب این خانم شد 🙂 خیلی ها بودن از ازدواج دومش ...

دقیقا👌

خودم یه نمونه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
بعضی مردا از بس خودشون از پدر و مادر کتک خوردن و زورشون نرسیده تو دلشون جمع شده متاهل میشن سر   ...

عوض اینکه باید  از رفتار اشتباه اونا درس می گرفت ک مثلا پدر مادر ش در حقش اگ بد کردن این اون بدیو نباید تکرار کنه مثلا من خودم توبچگی بخاطر دختربودنم خیلی تحقیر شدم ن تنها من کلا زمان بچگی ما تو جای ک مازندگی می کردیم دختر مظلوم واقعه می شد بخاطر جنسیتش   همیشه از خدا می خوام خدا بهم دختر بده  انقدر وب و با محبت بزرگش کنم تا جبران بچگی خودمم بشه

دورت بگردم کن ازدپاج دومم هستش ازدواج اولم ۱۸ سالم بود برای ازدواج طلاق ازدپاج اولم هم خودم هم خانوا ...

از چی می‌ترسی گلم؟ 

2738
اون خودشم نخواد بزنتت نمیتونه چون وقتی مسته اختیار نداره شاید چندسال دیگه وقتی خیلی دیره ببینی پس ی ...

دقیقا موافقم باهات خیلی ترک الکل واقعا سخته حتی خواهر گاوش بهم میکقت نمیدپنی وقتی مشروب میخوره نباید دعوا کنی چون بد مست میشه میگیره میزنت؟!😑کفتم نه والا نمیدونستم مگه من جد آبادم مشروب خور بودن که بدونم ،دیشبم دقیقا همین بود انقدر مست بود که جلو مردم منو اونجوری زد محکم تو سرم اکه کاری کرده بودم دلم نمیسوخت میگفتم حقم ولی اخه من رفتم تو بالکن که نبینمش اومد کفت بیا داخل منم کفتم میخوتم بیرون باشم یهو دیدم مثل وحشی ها فقط دارع میزنه تو سرم همین 

میدونم درست شدنی نیست واقعا ازدواح اولم دلیل طلاقم همین بود دست بزن خیانت کاری جدا شدم چون درست نشد& ...

ببسن عزیزم شوهرت یه ادم خربیشعوره قبلو ولی تاپیک هایه قبلی توهم خوندم خیلی خودتوحساس کردی هرچی بیشترحساسیت به خیانتش نشونبدی یادنبالش باشی بیشترمیکنه وحرفه ای ترمیشه شوهرت اگرمیتونی جدابشی که جداشووگرنه چشم توببندوباسیاست پیش برو

دقیقا موافقم باهات خیلی ترک الکل واقعا سخته حتی خواهر گاوش بهم میکقت نمیدپنی وقتی مشروب میخوره نباید ...

شوهرمنم مشروب میخوره ولی اصلااااینجوری نیس دیوونه بشه یاحتی بداخلاقی بکنه اصلااا بگم براثرمشروب خوردنه مثله همیشه شه

عوض اینکه باید  از رفتار اشتباه اونا درس می گرفت ک مثلا پدر مادر ش در حقش اگ بد کردن این اون بد ...

آدم بی‌شعور که شاخ و دم نداره گلم 

خدا رو شکر که الان همسرم آدم به شدت مهربون و آرومیه 

شما هم انشالله که به آرزوت برسی و خدا یه دختر خوشگل و ناز نصیبت کنه بتونی اونجوری که دوست داری بزرگ و تربیتش کنی 

اسی همسرت بیماره عزیزم اگه میخوای دیونه نشی  خیلی زودازش جداشو هرچی بگذره بدترمیشه هاا

میدونی چی بهم زور داره خودش این همه مشکل داره بعد به من میکه روانی باید بستری بشی بیین خیلی زور دارع کسی که بی دلیل کتک میزنه کسی که فحش میده خر روز هر شب مسته والا کسی که باید بستری بشه خودش ولی کلا ادم بی ریشه حرومزاده ای هستش مثل سگ منو میزنه وقتی آروم شد بهش میکم جزا منو می‌زنی میگه تو روانی هستش توهم میزنی‌ من اصلا تورو‌نمیژنم بعد خیلی زرنگ رفته پیش دستی کرده به مامانم کفت دخترت مریض همش میگه من میزنمش 

دقیقا موافقم باهات خیلی ترک الکل واقعا سخته حتی خواهر گاوش بهم میکقت نمیدپنی وقتی مشروب میخوره نباید ...

تو میدونستی مشروب خوره و ازدواج کردی؟اخه چرا؟

میدونی الکل خیلی از شیشه و هرمخدر دیگه ای بدتره؟

اصلا میدونی اگر موفق شه ترک هم کنه چه عوارضی به جا میمونه؟

میدونی اگر فقط یکم دیر بخوره از بدمست صدبرابر خطرناک تره؟

تهش پام خورد به لیوان نیمه پرش ریخت  
ازدواج با یک مشروب خوار نتیجه اش همینه

به جان خودم یکی ار دوستای خودش اونم مشروب زیاد میخوره خدا میدونه چطوری دور زنش میگرده این کلا مریض الان دیشب مست بود منو زد امروز که مست نیست خدا میدونه چه قیافه ای گرفته انکار من اونو زدم 

2706