2733
2739
عنوان

دیروز شوهرم تو هتل جلو مردم کتکم زد چون گفتم چشم چرونی

| مشاهده متن کامل بحث + 7558 بازدید | 140 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی زرنگ ببین زرنگ تر از اونی هستش کخ فکرشو جتی بکنی حرومزاده وقتی میزنه تو سرم سرم سریع درد میگیره ...

خدا کاری به این مسایل نداره، خودت باید تصمیم بگیری

در اتاق روت شکونده عین وحشیا نشستی باش زندگی میکنی، مرتیکه نجاست خور 

منم ازدپاج دومم ازدواج اولمم همین بود کتک میخوردم ولی نه در حد این خدایی انقدر نمیزد منو ،مثلا شوهر ...

مشخصه از این آدمهایی هستی که باید حتماااااا ازدواج کنی. به هر قیمتی.

وقتی ملاک انتخابتون پاکی نیست، مشروب براتون مسئله نیست چه توقعی دارید

دو تا انتخاب مثل هم؟؟؟؟

2740

جدا شو که ۱۰ سال بعد، با دیسک گردن و مهره های دنده شکسته و دست  بخیه زده شده و بیماری اعصاب  جدا نشی

تو اطرافیان دیدم که میگم ، خودم تجربه ندارم ولی خیلی دیدم هیچ وقت درست نمیشه مردی که دست بزن داره و چشمش هرز میپره

تو تایپک های سم😬 ، عکس بازی📸 ، خاطرات خنده دار😉 و ترسناک 👻  تگمم کنید🏃🏻‍♀️😍...مادر شوهر آیندم تو سایته دیگه ببینید من چه شانسی دارم🤦🏻‍♀️😂 انقدر دلم میخواد عکس بزارممم ولی نمیشه🌬...... هی نگید چرا امضات کلا بنفشه  ویرایش امضام مشکل داره😒.. دنبال یک سی‌سی هستم😁
چرا جدا نمیشی؟ دیوونس رسما

دیوونس به قرآن تازه اینجا من نصف اخلاقای بیخشید گوهشو گفتم،خیلی حرومزاده هستش رو دستش ندیدم نمک نشناس من از ازدپاج اولم مهرمو گرفتم حتی پول مهرمو بهش دادم ولی سود پولمو ازش میگیرم یعنی دراصل داره باهاش کار میکنه ولی نمک نشناس تر از این ادم من ندیدم حتی وقتی کمیژنه منو به بدترین شکل ممکن میزنه خیلی وحشیه خیلی 

دیوونس به قرآن تازه اینجا من نصف اخلاقای بیخشید گوهشو گفتم،خیلی حرومزاده هستش رو دستش ندیدم نمک نشنا ...

خااااااااک هفت حموم خرابه تو سرت، یه بزرگتر عاقل نداری نذاره همچین غلطایی بکنی😫😫😫😫😫😫😫

2706