2733
2734
عنوان

قرص راکوتان برای جوش

79 بازدید | 12 پست

سلام دوستان 

بنظرتون اگه یه هفته قرص راکوتان مصرف کنم مشکلی داره ؟. عموزادم یه هفته خورده انگار پوستش شده عین اینه و بعد یه هفته که شبی یکی میخورد حالا ۵روزی یکی میخوره

بنظرتون منم ۱ هفته بخورم عوارض بدی داره؟ برا حاملگی هم حدودا ۷ ماه دیگه میخوام اقدام کنم

نخوریا عوارض داره خیلی

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قرص راکوتان اونم تو حاملگیی

قرص راکوتان در اصل داروی سرطانی ها بوده دیدن عه رو جوشم جواب میده 

واس تخمدان و رحمم مشکل ایجاد میکنه 

حتی دکترم بری میگه اگه خودت میدونی سالمی بعدشم باید یه سونوگرافی تا دکتر بگه میتونی استفاده کنی یانه

لطیف و دور گریزی، مگر خیال منی؟
2731
2740
خسته شدم بس که جوش میزنم و هی خرج میکنم  گفتم شاید یه هفته مشکلی ایجاد نکنه

نخور اصلا

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱