2737
2739
عنوان

اگه خودمو کشتم بدونید بخاطر...

197 بازدید | 24 پست

کنکور بوده💔😐 

جدی میگم واقعا انگیزش دارم هر ثانیه بهش فکر میکنم 

خودمم نکشمممم مطمعنم ی سکته ای چیزی میزنم بخاطرش  

من واقعاااا دیگه دارم نمیتونممممممم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنکور یک سد مذخرفیه که باعث انواع و اقسام مشکلات روحی روانی شده

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
2728
ای بابا مگه هنوزم گنکور اینجوریه

چجوری عزیزم

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
کنکور یک سد مذخرفیه که باعث انواع و اقسام مشکلات روحی روانی شده

دقیقا من به انواعش دچارم

2738
سخت و استرس اور

آها 

بله گلم دقیقا همینطوریه یچیزی فراتر

دقیقا من به انواعش دچارم

ارزش نداره این دنیا ...شد شد نشد هم نشد هزارتا راه هست

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...
درسته که کنکور ناخوشاینده و استرس زا ولی واقعا ارزششو نداره 

اخه من شرایطم داغونهه عزیزم 

نمیدونم چیکار کنم

اخه من شرایطم داغونهه عزیزم  نمیدونم چیکار کنم

خدا بزرگه اول اینکه با قبول نشدن دنیا به اخر نمیرسه میتونی درس بخونیو بازم کنکور بدی یکی از کاربرا میگفت یکی از اشناهاشون ۷ سال پشت سرهم کنکور داده تا دندونپزشکی قبول شده یا یه راه دیگه برای زندگی هدفای جدید و بهتریو  انتخاب کنی یا رشته هایی بری که قبولیش راحتتره یا مثلا اگه پولشو داشته باشی دانشگاه ازاد که قبولیش راحتتره بری یا حتی مهاجرت کنی البته اگه پولشو داشته باشی هزینش خیلی بالا میشه ولی بازم از خودکشی بهتره به عزیزانت فکر کن که بعد از تو داغون میشن واینکه خودکشی گناه نابخشودنیه وواقعا قبولی دانشگاه ارزششو نداره اخرتتو خراب کنی 

2706