2737
2734
عنوان

کسانی که نماز میخونن...

672 بازدید | 94 پست

سلام خانما

یه چیزی خواهرانه میگم،لطفا به چشم نصیحت نگاه نکنید❤

کسایی که نماز نمیخونن،روزه نمیگیرن که کاری باهاشون ندارم..‌تکلیفشون با خودشون مشخصه...ولی تو رو خدا اگه نماز میخونید،روزه میگیرید...

ناخن نکارید❗

مژه نکارید❗

چون نه نمازتون درسته و نه روزه...

چرا⁉️

چون ناخن و مژه مصنوعی مانع از رسیدن آب به اعضا میشه و وضو و غسلتون باطله...به همین سادگی

و این حرف تمامی مراجع تقلیده!

این هم که بعضی ها میگن به جای وضو و غسل تیمم میکنیم یا جبیره میگیریم کاملا غلطه‼️

چون تیمم شرایط خاصی داره که در اینجا صدق نمیکنه و فقط برای زمانی هست که آب در دسترس نباشه،یا برای بدن مضر باشه و...

و نکته دیگه اینکه نمیتونید وارد مسجد بشید یا کنار ضریح ائمه برید🚫 چون غسل واجب به گردنتون هست❗

خلاصه که اگر تا الان کاشت ناخن یا مژه داشتید و آدم معتقدی هستید، حرفای منو نادیده نگیرید و اگر قبول ندارید حداقل کمی تحقیق کنید🌷

اگه سوالی دارید یا کمکی از دستم برمیاد خوشحال میشم کمکتون کنم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس دلمون چی؟ 

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2731

یسوال لیفت مژه چی؟ کسی میدونه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738
عزیزم اگه خدارو قبول داری باید یه جاهایی پا روی دلت بزاری❤

ولی من فک نمیکنم اینطوری باشه 

خدا مهربون تر از این حرفاس که بخاطر یه مژه مارو از ثوابش محروم کنه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
مرسی که دلسوزید ولی خب حتما به جوانبش فکر کردن که ناخن کاشتن یا مژه اکستنشن کردن🌱 

درسته ولی من برای کسانی گفتم که شاید نمیدونستن و از روی ناآگاهی اینکار رو انجام دادن❤

نه عزیزم اونطور که من میدونم مشکلی نداره،چون مانع ایجاد نمیکنه و مثل کراتینه

ممنونم لطف کردی

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ولی من فک نمیکنم اینطوری باشه  خدا مهربون تر از این حرفاس که بخاطر یه مژه مارو از ثوابش محروم ...

خدا که خیلی مهربونه

ولی ما بنده ها نامهربونیم که حاضر نیستیم به خاطر این همه محبتش پا روی دلمون بزاریم و به خرفاش گوش بدیم

2706