2733
2739

بابام مهندسه 

ارشد داره 

مدیر تولید ۱۷ ۱۸ اینا با بچه و زن و اینا

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من کارمندم اوایل زندگی نقش حیاتی داشت فراتر از مثبت😃منتها الان بعد چند سال خونه ای خدارو شکر خریدیم ماشین داریم هر دو دیگه حقوقم دست خودمه باهاش وسیله خونه میخرم لباس و‌اینا میخرم برای خودم و بچه م و حتی خریذ برای خونه اما در کل هزینه ها با حقوق شوهرمه

بدر شوهرم کارمند بانکه ماه ۶ ، ۷ تومن میگیره 

مگه میشه؟!؟!؟ الکی میگه و عجیبه که شما باور کردید! 

کنار آشیانهٔ تو آشیانه می‌کنم. فضای آشیانه را پر از ترانه می کنم. کسی سوال می کند به خاطر چه زنده ای؟و من برای زندگی تو را بهانه می‌کنم. 

نع شوهرم کارمند درمانیه حقوق ۹ تومن عیدی دو و پونصد بدون مزایا از کارمندی شغل بدتر نیست ب معنای واقعی آب باریکه البته کارمند اداره های هم داریم ک حقوقش بالای

دلم یه شادی از ته دل  یه ذوق  یه اتفاق خوب میخواد واسم دعا میکنی؟
2706