2737
2734
عنوان

می‌خوام برم سرکار فنی

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 38 پست
خلی زیاد مهمه  من خودم اون پسر به اون خوبی اقایی مردی رو بخاطر درس و شغل رد کردم دیگه اهمیتشو ...

اوهوم اوکیع

ولی بنظر من همه چیز مدرک نمیشه اون شاید آدم موفقی بوده که تو اونطوری در موردش فکر میکردی🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوهوم اوکیع ولی بنظر من همه چیز مدرک نمیشه اون شاید آدم موفقی بوده که تو اونطوری در موردش فکر میکرد ...

الاق ک رو دستش نبود 

ولی خب شغل خوبی نداشت 

روی انتخاب شغل و درس فوکوس کن 

تو امسال ۱۲ اهمی یعنی ۱۸ سالته کلی وقت داری پسر برای یاد گرفتن کار فنی 

تا تردیبهشت ک بشین بخون حداقل 

بعدا حسرت میخوریااا

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
کار  مهم تره  دیپلم چه رشته‌ای رو داری؟

دیپلم نگرفتم هنوز انسانی میخونم، محاسبه کردم رو فرهنگیان که خیلی گذشت دیگه الان نا امیدم گفتم شاید بشه با کار فنی حرکتی زد

بنظر شما همه چیز مدرکه ؟

2728
در امد خوب حرف اول میزنه  ایشون نهایتش یه دیپلم مرتبط میگیرن  اما ته لیسانس یه کارمندی&n ...

میدونم ولی پسری ک ۱۲ اهمه کلی وقت برای یاد گیری کار فنی داره 

فعلا راه درس بهتره 

عزیزای دلم تاپیک ، پادکست ، کتاب در باره ی کنترل خشم اگر میشناسین بهم بگید ممنونتون میشم 😄همونطور که از اسم کاربریم مشخصه اسمم هستی هست😁 (اسممو خیلی دوست دارم بابام انتخابش کرده) یک دختر مجردم مشغول تحصیل و تلاش برای اینده 😁 یک گل دیفن باخیا دارم ک خیلی دوستش دارم( درحال حاضر ۱۲ تا برگ داره انشالله ک درخت میشه بچم😉)  برای همگی یک زندگی سرشار از حس خوب و سلامتی و خوشی ارزو میکنم شمام اگر امضامو خوندین یک ارزوی قشنگ برام بکنید اگر تونستید به خودمم بگید چه ارزویی کردید😁 ( من یک دختر مجردم اون تاپیک شوهر بیشعور مربوط به یک کاربر دیگست) اگر جایی خواستید درد و دل کنین و کسی نبود منو تگم کنین من هستم🙈
الاق ک رو دستش نبود  ولی خب شغل خوبی نداشت  روی انتخاب شغل و درس فوکوس کن  تو امسا ...

اوک‌ ولی ی ماه کمتر مونده ها 🥲

بنظرت دوازدهم خوب بخونم کنکور جواب میده یا میانبری چیزی برای کنکور نیس؟

آخه نمیرسم جفتش باهم بیارم بالا 

دیپلم نگرفتم هنوز انسانی میخونم، محاسبه کردم رو فرهنگیان که خیلی گذشت دیگه الان نا امیدم گفتم شاید ب ...

عیز دل من 

برادر من 

وقتی تو خودت خودتو قبول نداشته باشی چه انتظاری میتونی داشته باشی تا بقیه قبولت داشته باشن؟؟؟؟ 

به اون محاسبه هات خیلی امیدوارم نباش 

الان ۴۰ درصد کنکور نهاییه  

فرصت خوبیه برات 

بشین بخون فکر فنیو از سرت بیار بیرون 

الان تلاش نکنی بعدا حسرتش میخوری 

عیز دل من  برادر من  وقتی تو خودت خودتو قبول نداشته باشی چه انتظاری میتونی داشته باشی تا ...

۵۰ نهایی

۱۰ دفترچه معلمی

۱۵ سراسری

۲۵ مصاحبه

فقط نگران این سراسریم بقیش میشه آورد بالا 

2740
اوک‌ ولی ی ماه کمتر مونده ها 🥲 بنظرت دوازدهم خوب بخونم کنکور جواب میده یا میانبری چیزی برای کنکور ...

راستش راجب انسانی  خیلی اطلاعات ندارم رشتم چیز دیگری بوده 

ولی میتونی حداقل تلاشتو کنی!؟ 

الان ک کمتر از یک ماه مونده مبحثی بخون 

نثلا برای تجربی ریاضیش مثلا از یک درس ۴ تا سوال میاد 

طرف فقط همون فصلو کار میکنه ک بتونه ۴ تا جواب بده صفر نذاره 

میتونی چرا نتونی 

ترازت چنده؟؟

دیپلم نگرفتم هنوز انسانی میخونم، محاسبه کردم رو فرهنگیان که خیلی گذشت دیگه الان نا امیدم گفتم شاید ب ...

چند سالته؟

نه کی گفته همه چی مدرک 

نمونش خودم با لیسانس روزی هزار بار خودمو لعن میکنم 

ای کاش همون موقع جای درس میرفتم خیاطی 

معلمی خوبه اما درآمد نداره 

کار فنی درآمدش بهتره 

اکثر کسانی که اطرافم کار آزاد و فنی دارن راضی هستن 

و پولدار تر 

پسر من ۱۱ سالشه از سال دیگه میفرستم وردست یه فنی کار تا کار یاد بگیره با اینکه شاگرد ممتازه و باهوش 

اما نمیخوام تمام تخم مرع ها رو تو یه سبد بچینه 

در ضمن کار خوب یاد بگیری کلی درآمد داری 

دست رو هر دختری بذاری اول به در امد و خونه ماشینت نگاه میکنه نه مدرک 

میدونم ولی پسری ک ۱۲ اهمه کلی وقت برای یاد گیری کار فنی داره  فعلا راه درس بهتره

نه عزیزم اتفاقا دیر هم شده 

اکثر فنی کار ها از ۱۲ به بعد شاگردی کردن 

ایشون نهایت ۵ سال دیگه باید فکر ازدواج تشکیل خانواده باش 

کار فنی حداقل تا استا کار شدن ۳ تا ۵ سال وقت میخواد 

هوم🥲 تراز آزمون؟ 

بله

2706