2733
2739
عنوان

پسر داییم

| مشاهده متن کامل بحث + 675 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادامه نده 

کاربر آقا، نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ما اولین بار است بندگی می‌کنیم ولی او سالهاست خدایی میکند💛 داستان تو هنوز تموم نشده! تو خواهی خندیددر جایی که قبلا گریه کرده بودی.             بخاطر نت شبانه بیدار میمونی بعد میایی استوری میزاری :'فکرش نمیزاره بخوابم'  مخابرات بزنه تو کمرت دروغگو 😒 هزینه هام واگعی و در آمدم کیکه😢   تو واقعاً فکر کردی قلبمو شکستی؟ قلب من گلس داره بیچاره🤪 از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی :گفتش دو روز امریکا درس میدم .؛ یه روزم انگلیس درس میدم ،چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂        قطعا همه ایرانیا وقتی شامپو میزنن شیر آب رو نمیبندن و یه جاییشون رو میذارن زیر دوش که آب هدر نره😂😂طرف همیشه با دخترا حرف میزنه بعد میگه:من اجتماعی ام..😑تو جغرافیایی بدبخت😐همه جا شعبه داریبستن
2728
2740
تو این سن هر دوسال سال یه بار کلا عوض میشین اصلا به ازدواجتون اینها فکر نکنید اصلا دوست داشتین با ...

من که هیچ اووون اون بچس 

الانم چیزی بهش نمیگم کاریشم ندارم میزارم هرچی دوس داره بهم بگه یا صدام بزنه

ولی اگه از سرش نیوفتاد چی بچهای خانواده مادریم اینجورین خوب میشناسمشون تا یه چیزیو به دست نیارن ول کن نیستن

خوبه تقریبا  همسنین فقط مراقب باش کاری نکنین چون پسرای این سن عشقشون بخاطر رابطه ج هست واسه همی ...

نه بابا من اصلا نمیخام برم باهاش فقط پسر داییمه همین😐رابطه چیه دیگه

دلم نیومد نظرمو راجب این موضوع قشنگ ننویسم...

من راجب عشقای بچگی و نوجوونی همیشه تحقیق کردم...مخصوصا توی سایت های خارجی...

من نظرم طبق چیزایی که خوندم و برخلاف حرف های کوچه بازاریه میگم...

عشق نوجوونی یکی از پاک ترین و واقعی ترین عشق هاست...

چون عشقیه که معمولا هیچ وقت فراموش نمیشه...

عشقیه که زمانی اتفاق افتاده که هنوز کاملا بالغ نشدین و توی اوج سادگی و بدون هییچ منافع و هدف های کاملا معنوی هست...

ولیییی تنهااا مشکل این سن عدم وجود بلوغ فکری و عاطفیه...

معمولا از این عشق ها سخت به سرانجام میرسه...هیییچ وقت نمیشه گفت سرانجامی نداره چون نسل های قبل ما همیشه به سرانجام رسوندنش ولی بخاطر تغییرات فرهنگی جامعه همه چیز عوض شد...

مشکل عشق نوجوونی اینه که عشق برای افراد بزرگسال همینجوری درک و مسئولیت هاش سخته...وای به حال شماها...

پیشنهادم اینه که سعی کنید روابطتونو با خط های قرمز و شیوه های درست با گذشت زمان بسنجین....اگر عشق و علاقتون خوب باشه میتونه به سرانجام برسه...هیچ چیز نشد نداره...عشق های زیادی از سنین شما بودن به سرانجام رسیدن ولی بخاطر شرایط و کمبود بلوغ فکری خیلی سخته....

برخلاف بقیه...عشق و احساسات کلا از هورمون ها سرچشمه میگیره ولی دلیل عدم موفقیت خیلی عشق ها همین مسئولیت ها و بلوغ فکری و نگرش هاست...

آرزو موفقیت و عشق و صمیمیت و بهترین هارو براتون آرزو دارم     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706