2737
2734
عنوان

امشب شب قدره

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 55 پست

فدای مهر و محبت شما همه عزیزا ان‌شاء‌الله بزودی تاپیک حاجت رواییتونو بزنید تاپیک ولادت حضرت ابوالفضل العباس و تاپیک حاجت رواییمو بخونید ان‌شاء‌الله حاجت روا بشید منو هم دعا کنید عزیزا هر چله و ذکری خواستید بهتون بگم 

هر شب شب قدره؟!!

صحبت تعیین وقت برای شب قدر نیست.

منظور شاعر اشاره به اینه که در پی درک شب قدر بودن خودش زیر مجموعه و جزیی از هدف بزرگتریه که زندگی رو در راه خداپسندانه و با قدر و ارزشی سپری کنیم و به سعادت برسیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۵ تا شب قدر برای مشکلم دعا کردم هنوز حل نشده  دعا کنید خدا خودش برام همه چیو بخواد من دیگه ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

صحبت تعیین وقت برای شب قدر نیست. منظور شاعر اشاره به اینه که در پی درک شب قدر بودن خودش زیر مجموعه ...

الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشید 💋♥️♥️

2731
التماس دعا😭

الهی که بحق مولا امیرالمؤمنین، بخیر و سلامتی حاجت روا بشی 🤲

به روی چشمم⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
به روی چشمم ان شاءالله به خیر و خوشی حاجت روا بشی 🤲 اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

چشمتون سلامت

حاجت خودتونم روا بشه الهی

❤  عضو مانکن های زیبا❤ گروه قرمز❤                              وزن اولیه02/04/15  :۱۵۴😒    وزن شروع در تاپیک 02/07/20  :133😔     وزن فعلی: 1۱۸.۵      وزن هدف اول: ۱۱۹😊      وزن هدف دوم: ۱۰۹☺     وزن هدف سوم: ۹۹😉    وزن هدف چهارم:۸۹🥰.      هدف نهایی: ۸۴😍    کاهش وزن تا الان  ۳۶ کیلو
چشمتون سلامت حاجت خودتونم روا بشه الهی

ممنونم⚘

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
الهی بحق امیرالمؤمنین علی علیه السلام بحق پهلوی شکسته خانم فاطمه زهرا بحق اقا امام زمان حاجت روا بشی ...

ممنون عزیزم از دعای قشنگت گریه ام گرفت  انشاا..شما هم حاجت روا شید ب حق این شبهای عزیز💚

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
الهی که بحق مولا امیرالمؤمنین، بخیر و سلامتی حاجت روا بشی 🤲 به روی چشمم⚘

ممنون انشاا..خودتون هم 😭💚

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤
دعا کنید من مهمترین تصمیم زندگیمو بگیرم لیاقتمو نشون بدم

2706