2733
2734
عنوان

من به نظرم افسرده نیستم چطورروانشناسا رومون عیب میذارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 212 بازدید | 27 پست
نظر خودت لزوما درست نیست

اصلا نظر من اهمیتی نداره چون شرایطو نمیشه تغیییرداد

خدایا معجزه

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
نمیدونم پیش سه نفررفتم نظرشون افسردگی بود حتی یکیشون ارجاعم دادردانپزشک برای یه مدت خوردن دارو ...

گوشه گیری ؟دوس نداری بیرون بری ؟همیشه حوصله نداری ؟حوصله نداری کاریو انجام بدی ؟

اگه اره افسردگی داری

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا چون فکر میکنی افسردگیت در درونت نیست و بستگی ب شرایط بیرونی داره افسرده ای ب درونت مراجعه ک ...

ممنون دوست خوب 

ازروی پیامتون اسکرین شات گرفتم یروز کتابشو بخونم

حس میکنم وقتی خدا بهم این همه پوئن مثبت داده، نباید این اتفاق برای من میفتاد

چون واقعا حیف شدم....ویا خیلی وقته دارم میشم

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2731
حس میکنم دوقطبی ام بیشتر رفتارم عصبی طوره من واقعا گناه دارم 😢این همه حجم از سختی برای یه دختر ۱۹ ...

پس تراپیست‌درست میگه درمان تو باهاش پیش برو 

ایشالا ک خوب بشی 

من ازسن کم افسردگی شدیدداشتم💔

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
امکانش هست نظر تو اشتباه باشه امکان اینم هست حرف اون اشتباه باشه

سه تا روانشناس گفتن

ولی لونا که خدا نیستن هستن؟

من حس میکنم منو نمیفهممن

فقط از رو شاد بودن نمیشه گفت که افسرده نیستم تو منو ببینی اونقد بگو بخند دارم که باور نمیکنی افسردگی ...

امیدوارم زوددرمان شی

معلومه که نمیشه گفت.... ولی خب نه من ازون غمگیناشم🥲😢

اوهوم دقیقا خیلی راحت راجبه یه مسئله ای حرف میزنن و توقع دارن زود باهاش کنار بیایم ولی به قول شما ...

چون اونا توی شرایط ما نیستن و فقط میخوان نمایش بازی کنن که ما درک میکنیم

2738
اونجایی ک میرفتم حتی بالینی اش هم رایگانه

چه خوب

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
گوشه گیری ؟دوس نداری بیرون بری ؟همیشه حوصله نداری ؟حوصله نداری کاریو انجام بدی ؟ اگه اره افسردگی دا ...

تقریبا سه تاش نه بود

من از تنهایی متنفرم

لما زود رنجم خیلی خیلی زیاد... گریه بی دلیل زیاد دارم

. همش غصه دارم وناراحتم 

الکی میخوام گریه کنم

اعتماد بنفسم صفره

چهرم غم‌ینه... گوشه گیر هم نه اونقدر.....

یمدت هم کابوس و وقتایی ک حالم بده افکار خودکشی...

ولی از تنهایی متنفرم ومیترسم