2737
2739

بنظرم اگه شرایط خیلی چیزا باشه منم مثل بقیه شادم..

هعی خدا همینجوزی یهویی شکرت

🙃🙏

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بعضیاشون برا کسب درآمد

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

شایدخودت متوجه علائمت نیستی 

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️
روانشناس خوب کم پیدا میشه متاسفانه

دقیقا

واینکه آدمایی مثل روانشناسا نمیتونن عمقی حال آدمو خوب کنن...یچیزی مبگن میره

من ب درونی بودن یه باور‌اعتقاددارم...

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛
2740

اتفاقا چون فکر میکنی افسردگیت در درونت نیست و بستگی ب شرایط بیرونی داره

افسرده ای

ب درونت مراجعه کن

کتاب نیمه تاریک وجود باعث میشه خودتو ببینی و ارتباط برقرار کنی شاید کمکت کرد

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                 ۱۴۰۴/۴/۴ 🌱🦋
بعضیاشون برا کسب درآمد

اونجایی ک میرفتم حتی بالینی اش هم رایگانه

حتما روانشناست خوب نیست  یا خودت اشتباه میکنی

نمیدونم

پیش سه نفررفتم نظرشون افسردگی بود

حتی یکیشون ارجاعم دادردانپزشک برای یه مدت خوردن دارو

ولی هعی خدا

شایدخودت متوجه علائمت نیستی 

حس میکنم دوقطبی ام بیشتر

رفتارم عصبی طوره

من واقعا گناه دارم 😢این همه حجم از سختی برای یه دختر ۱۹ ساله طبیعس نیست

دقیقا واینکه آدمایی مثل روانشناسا نمیتونن عمقی حال آدمو خوب کنن...یچیزی مبگن میره من ب درونی بودن ...

اوهوم دقیقا

خیلی راحت راجبه یه مسئله ای حرف میزنن و توقع دارن زود باهاش کنار بیایم

ولی به قول شما باید اول به باور برسیم

2706