2733
2734
عنوان

دخترم گفت ری..دم تو این زندگیی که برامون ساختید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2284 بازدید | 78 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این چه زندگی براش درست کردین 

وقتی مستقل نیستین و زبون ندارین از حق بچتون دفاع کنین جلوگیری کنین 

جلوگیری واسه عمه من نیس ک واسه شماست

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
2738

وااااقعا وقتی نمیتونید یه خونه بگیرین چرا ااااا چرااا چراااا بچه دار میشین

بخدا این بچه حق داره بدبختش کردین 

یه عمر عمه عفریته ازارش داد شما عین ماست نگاه کردی ؟؟؟؟؟؟؟

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

تو این سن که انقدر حساسه

مادر هم باید با خوشرویی تذکر بده

بعد فکر کن عمه بیاد گیر بده

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.

بیچاره دخترت توروخدا مراقبش باش خودکشی نکنه 

مسافرت ببرش محبتت بیشتر کن خونتون از اون ساختمون ببرید کلا اگه عمش چیزی گفته جوابشو بده 

بچه ات داره از دستت میره بخاطر یه ....

بعضیا رو باید جر داد تا ادب کرد چرا از دخترت دفاع نمیکنی در مقابل خواهر شوهرت 

منم از اینکه پدر و مادر هیچ وقت در مقابل تحقیر های دیگران ازم دفاع نکردند دلگیر بودم همیشه و هستم افسردگی هم دارم

دختر ترک

خونتونو جدا کنید

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃
2706