2737
2734
جوابشم دادم دوست🗿

یکی معنی کنه نمیدونم معنی دوست چیه الان اینی که گفتی چیه اونی من گفتم اصن چه معنی میده اههههههههههههههههههههههههههه مغزم داغ کرد

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی معنی کنه نمیدونم معنی دوست چیه الات اینی که گفتی چیه اونی من گفتم اصن چه معنی یمده اهههههههههههه ...

رگ به رگ نشی🤌🏽😂

ذِهنی کَبود از ضَربه‌هایِ اَفکار‌…
2731
رگ به رگ نشی🤌🏽😂

شدمممممممممممممممممممممممممممممممممم اههههههههههههههههههههههههههههه

سلام من مستر فایترم : پسر کی درامر کی پاپر و اوتا کویی و گیمرم وعاشق برنامه نویسی هک نفوذ و امنیت سایبریم
2740
ایییییییییییییح

اوحححححححححححححححححححححححححح پارازیت: تو نوزده میرم و چند روز دیگه تولدم ولی انگار چیز خاصی نیست  

اره کنکور دارم دیگه چیز دیه وقت نمیشه

داش پروفت چرا دخترونس

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
عیو بنده یک عدد پابجی پلیرم😌

پاپجی پلیر میدوصم ایوووو قبلا خیلی بازی میکردم ولی الان فقط رو کنسول کالاف پلی میدم

اوحححححححححححححححححححححححححح پارازیت: تو نوزده میرم و چند روز دیگه تولدم ولی انگار چیز خاصی نیست &nb ...

عع تفلدت مبارک منکه تولدم گذششششت🤌🏽🗿

ذِهنی کَبود از ضَربه‌هایِ اَفکار‌…
داش پروفت چرا دخترونس

پسره بنده خداااااااااااااااااااا

2706