2733
2739

تو مهمونیا بهم هی کار میگن😠

البته خیلیاشو انجام نمیدمااا😂ولی حس میکنم ب اندازه کافی جدیم نمیگیرن ک هی بهم کار میگن😠😠

اه😠

حتی بچه هام بهم کار میگن😠😠

اععععع😠😠

خب یعنی چی من ۲۱ سالمه بچه نیستم ک بهم دستور بدن😒😠

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودم کاری هستم و انقدر کار میکنم میزبان شرمنده میشه😁

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2740

ناراحت میشم

چون خودم میدونم چیکار کنم اگه کاری نکردم حتما لزومی ندیدم

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم

ظرفا رو میدن بشورم

زن دایی و زن عمو هام

منم خیلی رد ظرف شستن حساسم

یه واسه ۱۳ بشقاب نیم ساعت تو آشپزخونه ام

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

اگه طرف صاحب خونه نباشه و دستور بده خوشم نمیاد 

خودجوش کارکنم  و صاحب خونه کار بده بدم نمیاد 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
نه نمیشم تازه خوشحالم میشم حوصله معاشرت ندارم

هب کلفت تیستم که😒

البته خونه مادربزرگم هی بهم کار میگن بقیه نوه دخترا کوچیکن😠😒

خب بازم خدشم نمیاد خیلیاشو گوش نمیدم😂

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂

بستگی داره کجا مهمون باشم

حیدربابا دونیا یالان دونیادی‌...                                                                                                                                             فلــک گَــل ثابیــت ایلــــه هانسی گونوم خوش گِئشدی 
2706