2733
2734
عنوان

کسی بهتون تو مهمونی کار بگه ناراحت میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 50 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من بی توقع کار میکنم  خدایی هر وقتم مهمون میاد خونمون کمک میکنن،

اون که بعله.منم کمک میکنم ولی در حد خودم

مثلا انداختن سفره یا چیدن و جمع کردن میز شام..

جابه جا کردن ترشی و غذا و اینا...

واسه شستن ظرف یه تعارف میکنم.

چون نمیزارم کسی خونم ظرف بشوره اصولا..

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
خواهر شوهر من همچین با بی احترامی بهم کار گفت از ماشین که سوار شدم تا خونه گریه کردم ، جلوی جمع ضایم ...

تو رو ضایع نکرده

شخصیت خودشو اورده پایین

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2742
وقتی توام تند جوابشو بدی دیگه غلط میکنه اینجوری حرف بزنه

والله درسته من و غورت میده ، میگه چرا کار نمیکنی در صورتی که من همش سرپام و آدم تنبل و از زیر کار دررو نیستم ولی جلوی جمعیت با بی احترامی باهام حرف زد چون سنش از من بالاتره خیلی نتونستم جوابشو بدم ولی میدونم اگه چیزی بگم کم نمیاره دعوا میشه اون وقت شوهرم قاطی می‌کنه کاسه کوزه ها سر من خالی میشه 

والله درسته من و غورت میده ، میگه چرا کار نمیکنی در صورتی که من همش سرپام و آدم تنبل و از زیر کار در ...

خوب باشوهرت حرف بزن 

ولی لابد از اول اینجوری بودی 

کم کم خودتو کنار بکش و از زیر کار در برو 

تا وقتی کار کردی به چشم بیاد 

من هیجده سالمه ولی امیدوارم راهنماییم درست باشه 🥲😂

2740
ی راه حل دیگه تو جمعکه نشستید حرفتو حرف شد  شمام بیایید یجوری بگید ک مثلا از ادمایی که به بقی ...

امتحان خواهم کرد😄♥️

لایک نکن مگر اینکه خودم بگم😑هی نوتیف میاد با ذوق باز میکنم میبینم لایکه🤦🏼‍♀️😑😂
دلم انقد شکست روز ه عیدی که نگو ....ازین ناراحت میشم  که همش دارم کار میکنم  یکبار که نشست ...

خب حق داره دیگه مشکل از شماس که یلدشون دادی همش کار کنی

دلم انقد شکست روز ه عیدی که نگو ....ازین ناراحت میشم  که همش دارم کار میکنم  یکبار که نشست ...

کار کردی شده وظیفه

به اندازع خودت از این به بعد کار کن

اگ میخوای دیگه بهت نگن یجوری کار کن که کار نکردنتو به کار کردنت ترجیح بدن.

نمیشه بزن بشکنم ظرفارو که😂😂

باید یکی دو بار رو کسی ک بهم گفت چایی بیارچایی بریزم تا اوکی بشه😂😂👊

ولی خدایی بیایید اگه میبینید کسی اهل کمک کردنه تو کارا شمام جایی رفتید کمک صاب خونه کنید 

هم شما ثوابشو بردی هم صابخونه کاراش نمیمونه و هم از مهمون بخصوص شما خسته نمیشه ک دفعه بد بگه کاش نیاد پدر ادم در میاد با جمع کردن بعدش 

سعی کنید کمک کنید ک با صابخونه یزره حرف بزنید خوش باشید تا به غلط کردن نیفته و برای دوباره دعوت کردنتون مشتاق باشه نه ناراحت 

حالا به دستت که نمیچسبه

یعنی چی؟؟

من تو خونه اصلا نمیذارم مامانم کار کنه چون رو مامانم غیرت دارم...ولی خووه مردم چرا باید کار کنم؟؟

البته خونه مادربزرگ خونه نردم تیس ولی خب.‌‌‌..

2706