2733
2734

بیایید بگم چی شد 

ساعت 2 پیام دادم تنهام میخوای بیا ببینمت ( وقتی من از تهران بیام توی تعطیلات شهرمون باهم تو یه شهریم ولی به خاطر سخت گیری خونوادم نمیتونم ببینمش)  بعد دیدم گفت خونه مامان بزرگم منم گفتم اصن نمیخوای بیای دیدم گفت صب کن دارن حرف میزنم بزار زنگ بزنم پسر خالم بیاد دنبالم 

هستین باقیشو بگم تایپ شدس

آرامش 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زود بگو

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)

از روبیکا ک اشنا نشدین😐🤣

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2738

بعد دیگه من سریع رفتم حموم فک کنیم 2 و 5 دیقه رفتم 2 و 26 دقیقع اومدم بیرون تازه دست و پامم شیو کردم بعد اومدم آدرس دادم و یکمم حرف زدیم بعد لباس پوشیدم و یکم کرم و رژ زدم بعد دیگه یکم عکس گرفتم دیدم گفت کوئیک سفید دیدی در و باز کن 🤦‍♀️🥺

آرامش 🌱

دیگه داشتن به دوستم پیام میدادم دیدم یه کوئیک وایساده نزدیک خونمون دیگه رفتم در و باز کردم بعد من با استرس اون داشت آروم میومد 🤦‍♀️

بعد دیگه نزدیک بود من رفتم پشت در اومد تو بعد من رفتم نزدیک دیوار گفتم در و ببند خیلی آروم داشتم ذوق مرگ میشدم رسمااا

آرامش 🌱

بعد دیدم خودش اومد بغلم کردم بعد من اون وسط یخ بسته یکم رفتم عقب دیدم بغلم کرد یکم یخم باز شد 

دیگه یکم بغل بعد گفتم برم آلات یکی نیاد گفتم یکم دیگه بمون کلا 1 دیقه هم نشده بود آخه بعد دید داره اشکم در میاد اومد بغلم کرد باز بعد عینکش دستش بود دیگه موقع بغل رفتم عقب تقریبا چسبیدم به دیوار عینکم شکست 😂😂😂

آرامش 🌱

بعد دیگه دیدم گفت برم دیگه گفتم باشه با بغض دیگه رفت 

اومدم داخل خونه بوی عطرش رو پیرهنم بود 

الان که فکر میکنم انگار خواب بودم اون چند دیقه رو 

کلا 2 دیقه شد کاش میشد بیشتر پیشش باشم باورم شه بیدارم

آرامش 🌱
2706