2737
2734
شوهرم. واقعاً وقتی یه بار با یکی حرف بزنه حتما طرف ازش تعریف می کنه .‌‌تو جمع هم خیلی عالی و با اعتم ...

واای من مامانم بشدددت بشدتت اعتماد بنفس داره تو حرف زدن 

یهو میبینی ی جمع چهل نفره رو دستس گرفته همه حواسشون ب مامانمه که چی میگه ولی من دقیقا برعکسشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حتما سن تون کمه.  واسه همین

هیجده 🥲😂 نمیدونم کمه یا ن واسه اعتماد بنفس

مثلا با کسی نمیتونم چش تو چش حرف بزنم 

بنظرم واسه ایندمم بده 💔😂😂 فک کن میخای دو کلوم حرف عاشقانه بزنی باید سرتو بندازی پایین بگی 💔🥲😂

هیجده 🥲😂 نمیدونم کمه یا ن واسه اعتماد بنفس مثلا با کسی نمیتونم چش تو چش حرف بزنم  بنظرم واس ...

وای چقدر بد   .. همیشه خودت به خودت بگو من از همه سر ترم . از همه زیبا ترم . . کلی به خودت برس. . کارهایی که دوس داری انجام بده . تو جمع همیشه بالا بشین . کنار در ورودی یا جاهایی که رفت و امد داشتن و تو مجبوری خودتو جمع کنی نشین .  تا باهات حرف نزدن حرف نزن فقط نگاه کن و سر تکون بده خودتو مغرور نشون می دی این جوری . لباس تمیز و اتو کرده بپوش تو مهمونی . بیخودی کارهایی پذیرایی واینا انجام نده واسه خونه مردم .  مگه این که واقعاً لازم باشه یه کمک کوچک بکن . تو جمع بچه ها هم نباش یا خودتو زیاد قربون دصدقه بچه مردم نکن . اگه واقعا خودت واسه خودت ازش قائل باشی قطعاً بقیه هم همین جوری می شن باهات . همیشه با لحن مهربان و ارام حرف بزن زیاد صداتو نبر بالا شیک حرف بزن  وقتی یکی حرف می زنه ارتباط چشمی واقعا مهمه. . مستقیم به چشماش نگاه کن و در جواب سر تکون بده .   

زندگی بدون مادر یعنی جهنم😔🖤
2740
وای چقدر بد   .. همیشه خودت به خودت بگو من از همه سر ترم . از همه زیبا ترم . . کلی به خودت ...

همهاین کارایی ک گفتیو انجام میدم

ن اینجوری نیستم ک مثلا تو جمع حسابم نکنن یا بعنوان ی بچه ببیننم 

از اون بابت اعتماد بنفس دارم 

فقد همین ارتباط چشمی تو حرف زدنو نمیدونم چکار کنم 

همه حرفایی ک گفتیو هستم جز اونجایی ک گفتی قربون صدقه بچه مردم نرو 🥲😂 بچه دوس دالم