2733
2734
عنوان

سوال درباره آینده نگری از سن کم واقعا ارزش شو داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 18 پست
ببین دیجیتالی رو نمیشه گفت پس انداز چون باید باهاش کار کنی اینجوری نیست بگیری بزاری کنار هروقت خواست ...

می‌دونم من می‌خوام تتر بخرم بعد اونو تبدیل به دلار کنم تو ولتم نگه دارم تا آروم آروم همینطوری جمع کنم تا هروقت هم خواستم بشه نقدش کرد

می‌دونم من می‌خوام تتر بخرم بعد اونو تبدیل به دلار کنم تو ولتم نگه دارم تا آروم آروم همینطوری جمع کن ...

موفق باشی 🙂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم خیلی ممنون واسه وقتی که گذاشتین لطف دارید همچنین شما هم موفق باشید و پیروژ

کاری نکردم همچنین

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                       من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن یا حتی جون دادن هم بخندم :) .... 
2742