2737
2739

دوماهه تازه عمل کردم 

یه روز کیپه یه روز پره یه روز ابریزش داره یه روز خفم 

مدام درگیرش هستم کلی وقتمو میگیره 😥 

شمام همینطور بودین ؟ 

کاملا خوب شدین ؟ 

من نمیخام اینقد دماغو باشم 😭 همش حالت زکامی دارم 

متاسفانه همینه

من والا هنوز بعد 11 ماه بگیر ول کن داره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو ک عمل کردی من ک نچرالم چرا انقد دماغو ام ؟

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
2740
من عملی نیستم ولی هر روز همینم تابستون و بهار و زمستونم نداره

منم 

یبار دکتر گفت باید سی تی اسکن کنی 

منم نرفتم

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
متاسفانه همینه من والا هنوز بعد 11 ماه بگیر ول کن داره

وای خدا 

اینجا چون ناشناس هستن همه راستشو میگن 

ولی من از هرکی تو فامیل میپرسم که خوبین همه یه جوری میگن خوبن و مشکل ندارن که ادم میمونه  چی بگه 

معلومه همش قمپز هست 😶

من دو ماهه عمل کردم اینارو جدیداً ندارم وتنفسم مشکلی نداره فقط خیلی ورم داره 

تنفسم خوبه ولی بعضی شبا یکیش کیپ میشه مثه حالت انحراف بینی 

قبل عمل هم همین بودم مخصوصا شبا ولی انتظار داشتم اصلاح شده باشه 

2706