2737
2734
عنوان

میگن دعام میگیره😭♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 106 پست
😭🌱الهی ب حق همین شب عزیز هر چی بلا و مرضه ازش دور شه .خدا پناهش باشه .چشم دعات میکنم تک ب تکتون رو ...

قربون دل پاکت مطمئن باش خدا هم به روت با زودی نگاه میکنه عزیزم 

دعا که میکنی برای پدرم هم دعا کن تو این اوضاع اقتصادی یه کار خوب براش جور بشه 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

چقد محتاج دعام

چرا خدا منو نمیبینه

۳۷ سالمه

هرسال آرزو داشتم با یه نفر آشنا بشم عاشق بشم ازدواج کنم

ولی این ارزو به دلم موند

تمام سالها تنها بودم

حسرت عاشقا رو خوردم

حالا همه اینا به کنار

تنبلی تخمدان هم دارم

دیگه فرصتی ندارم

کاش پیش خدا برام دعاکنی

شاید دعای تو بگیره برام

اهل دوستی با پسرها هم نبودم

هنش فقط حرص خوردم که مگه چی کم دارم

هم خوش قیافم هم شاغل هم نجیب

ببینم چی میکنی برا من😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دعا کن منو  پام بی دلیل میسوزه نمی تونم راه برم پامو زمین بذارم اگر خوب بشه میرم حرم حضرت معصو ...

اهی هر چییی توی دلت میگذره بشه 🌱♥️حتما عزیزم التماس دعا دارم .

برای تک تکتون دعا میکنم .

😭♥️واسه هر نیت پنهون و اشکاری که دارین 🙏🙏🙏

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

التماس دعا استارتر عزیز دعاکن کارم بهتر بشه یا ی کار بهتر پیدا کنم و مشکلاتمون حل بشن و دلمون همیشه خوش باشه الهی ک حاجت رواباشی آمین

درجستجوی راهی برای رسیدن ب آرزوهامم😍🕊
2742
اهی هر چییی توی دلت میگذره بشه 🌱♥️حتما عزیزم التماس دعا دارم . برای تک تکتون دعا میکنم . 😭♥️واسه ...

ممنونم عزیزم ان شاء الله مشکل شما هم حل شه

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

الهی من فدات بشم دعاکن ازطرف بچه هام خیلی خیلی غصه ونگرانی دارم دختربزرگم ۳ساله شوهرش ول کرده رفته وخیلی مشکلات دیگه دارم توروخدادعاکن گره روگره افتاده دیگه ازغصه دارم می میرم التماس دعا🤲🤲

چقد محتاج دعام چرا خدا منو نمیبینه ۳۷ سالمه هرسال آرزو داشتم با یه نفر آشنا بشم عاشق بشم ازدواج ک ...

از خدا میخام امسال یه همسر خوب و با اخلاق بزاره سر راهت ینفر که کنارش اروم بگیری و کاملتر شی ♥️♥️

حتما دعات میکنم حتما 🌱😭

امشب تاصبح بیدارم ...

به خدا توکل کن چون اول و اخر همه چی خداست .

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....

ببخشید زیاد نوشتم دخترخواهرم هم اوتیسمه شدید داره

۱۳ سالشه

خیلی خیلی خیلی اذیت میکنه

خواهرم یه ثانیه از دستش آرامش نداره

همش جیغ میزنه وسایل خونه رو مبشکنه

خواهرمو میزنع خواهر کوچیکشو میزنه

تو رو خدا دعا کن 

خداشفاش بده یه کاری بکنه برامون

زندگی خواهرم جهنمه جهنممم😭

2740
الهی من فدات بشم دعاکن ازطرف بچه هام خیلی خیلی غصه ونگرانی دارم دختربزرگم ۳ساله شوهرش ول کرده رفته و ...

الهی هر چیییی مشکل و درد پنهون توی دل خودت و خانوادت هست رفع بشه .به حق این شب عزیز.

خدا خودش یجوری معجزه وار زندگیتو سامون بده که هر لحظه و هر ثانیه شکرشو بگی ..

مطمعنم اون روز نزدیکه ....

مشکل دخترتم حل میشه فقط بسپار به خدا و ازش کمک بخاه.

منم دعا میکنم در حق خودت و خانوادت .برای هر درد پنهونی ک داری و فقط خدا ازش خبر داره ♥️♥️😭

ببخشید زیاد نوشتم دخترخواهرم هم اوتیسمه شدید داره ۱۳ سالشه خیلی خیلی خیلی اذیت میکنه خواهرم یه ثا ...

😭اخی عزیز دلم خیلییی ناراحت شدم براش .خدا به خاهرت صبر بزرگی بده ♥️♥️

تدایی ک دردو میده یه جایی ام درمونش رو میده .یه جوری ک ما متوجه نیستیم خشحالم ک میتونم براش دعا کنم ♥️♥️یادم نمیره ...

در حق خودت و خانوادتم از خدا میخام تموووم درد و ناراحتیاتو از دلت پاک کنه و انقد شادی جاشو بگیره ک بیای بگی به طرز عجیبی دلت شاد شده 🌱🌱😭

این خاست خداست ...قربونش بشم ک امشب این توانو داده بهم تا صب دعا کنم ....

اسی میشه با دل مهربونت برای منم دعا کنی

ده ساله با یه نفری تو رابطه ام واسه ازدواج اولش خانواده هامون راضی نبودن حالا کم و بیش راضی ان مشکل مالی داریم همه ی دوستام و اطرافیانم مسخره ام میکنن من دیگه خسته شدم از این وضعیت دعا کن خدا یه جوری برامون درستش کنه توروخدا😭😭😭😭

براتون اون لبخندی رو آرزو میکنم که بعدش میگین"آخیش بالاخره شد"میدونی رسیدن کلا قشنگهرسیدن به آدمی که دوست داریرسیدن به شغل مورد علاقت،رسیدن به رویاهاتبراتون رسیدن رو آرزو میکنم :)                                           
التماس دعا برا سلامتی و حاجت روایی دوستان و عزیزانم🌺

ایشالا زندگی همواری رو داشته باشی و تمام درد و غم و بیماری ها از خودت و عزیزات دور باشه .

الهی سال جدید اونی بشه ک خیلی وقته انتظارشو داری و بهش فکر میکنی 🌱🌱🌱🌱♥️🙏🙏🙏

2706