2737
2734
عنوان

اگه همین الان بهت بگن‌یه آرزوتو میتونیم براورده کنیم....

| مشاهده متن کامل بحث + 2119 بازدید | 184 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از ساختمون خانواده همسرم بریم.. طعم استقلال و بچشم... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
2738

هیچ آدمی مرده نیست چون هیچ کسی از بین نمیره و اصلا مرگی نیست و همه زیر سایه ی رحمت خداییم.....آرزو دارم همه این حقیقت زیبا رو ببین که تموم دنیا برای خوشبختی و سعادت ما خلق شده و هیچ چیزی به ضرر ما نیست..

آرزوم میکنم بتونم 100000000 آرزوی دیگه داشته باشم و برآورده بشه

عجبب 🙄

چه سیاستی ‌...

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
2706