2733
2739

قرار ما هرروز

روز چهارم

مهم❌️📌تا ۴۰ روز صلوات می‌فرستید 

خودتون حواستون باشه هرروز بفرستید 

من دیگه تگ نمیکنم

میتونید تاپیک رو ذخیره کنید 

دوس دارم تا ۴۰ روز ادامه بدم این تاپیکو❤️✅️

پس تگ کنید بقیه رو

مخالفان با احترام این تاپیک رو ترک کنن

واسطه قرار میدیم این سه شهید رو 

ب نیت حاجت روایی همگی 

تعداد بگید ک صلوات می‌فرستید ب روح پاک این شهیدان 💢 ک واسطه بشن بین ما و خدا ک حاجتم ون رو روا کنن

آمین شود 

تعداد بگید❤️👇

لطفا این تعداد ک میگید رو تا اذان مغرب فردا بفرستید 

و اینکه این تاپیک رو ذخیره کنید

یا خودتون همیشه بخونید ب مدت ۴۰ روز 

هرروز تاپیک میزنم

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

التماس دعای فراوان برای تشکیل قلب تو دلیم و اینکه سالم به دنیا بیاد خیلی خیلی التماس دعا

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان من از روز چهارم تا چهل روز بعد بخونم ۱۰۰ بار روزی ؟

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
2728
الان من از روز چهارم تا چهل روز بعد بخونم ۱۰۰ بار روزی ؟

عزیر میتونی همین تعداد بخونی ک ب ما برسی ب چهارمین روز

یا خودت تا ۴۰ روز ادامه بدی

در کل باید تا ۴۰ روز بخونی

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/