2737
2739

اونایی که پارتنر دارید خیلیاتون میبینم تو تاپیکاتون میبینم نوشتید یه هفتس باهاتونه ، یه ماه باهاتونه و درخواست رابطه داره...

عزیزدلم هیچ پسری درصورتی که رابطه و طرف مقابلش براش ارزش داشته باشه نمیاد همچین ریسکی کنه که تو کمتر از یه ماه آشنایی درخواست رابطه بده!

یا مثلا بعد چندماه ازت رابطه بخاد و اصرار کنه ، درحالیکه شما نخای ، خب اگه پسری باشه که دوستت داشته باشه دیگه ادامه رابطه رو با این حرفا به خطر نمیندازه!!

هی خودتو گووول نزن که بم توجه میکنه و برام فلان چیز میخره و اینا....اینا همش ببخشید اینطوری میگم دور از جون همه واسه خر کردن دختر جماعته!

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

واقعا نمیترسید شریک جنسیتون یوقت بیماری داشته باشه مثل ایدز و ...؟ باز موقع ازدواج میتونی طرفو مجبورش کنی بره آزمایش بده ولی تو رابطه پارتنری که نمیتونی!

کاربری دست دوتا دوسته😁رهام و برای چندمین باررر تعلیق میشم🤦‍♀️🥲آخرشم مجبور شدم با شماره دوستم بیام که اونم از اینجا بدش نیومد😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حققققق

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

بعدم میرن واسه اینکه پردشون از دست نره از باسن رابطه برقرار میکنن🤧

حجاب فقط یه تیکه پارچه ست اما به من حس حریم شخصی داشتن میده🌱من عاشق شالامم وقتی میخوام برم بیرون همیشه چند دیقه بهشون نگاه میکنم از بس دوستشون دارم نمیدونم کدومو بردارم 🐝 اون سورمه ایه که بابونه داره ،، یا صورتیه که خامه دوزی شده ،، یا هدشال مشکی عزیزممم ،، یا اون شال کشی کرمی که خیلی به رنگ پوستم میاد ،، عاشق چینای زیاد روی مانتو عروسکیمم با رنگ پاستلیش 🍼،، یا اون پیراهن اسپرت که رنگ صورتی یکم زنونش کرده 🎀،، عاشق بلوز دامن هم هستم ولی هنوز جا نیفتاده☹️ ولی خب عیبی نداره بجاش میشه تا دلت بخواد هرچیزی دم دستته با سارافون مشکی ست کنی 🤓،، دلم میخواد همه رنگ های نود لاک و شال رو داشته باشم و با همدیگه ستشون کنم🤪 دلم میخواد همه مدل های حجاب رو داشته باشم ترکی عربی اندونزیایی ایرانی 🤪 وقتی از اینا حرف میزنم انگار تو دلم 🍯🍰🍫🍦 آب میشه✌🏻🥰👋🏻 حجاب شیرین ترین  و پینترستی ترین لباسیه که من دیدم💘🍬 پی نوشت: پیشاپیش عیدتون مبارک🥳🎂 مراقب کرونای جدید باشیم🧴🦠 من از سه تا دارو نتیجه خیلی خوبی گرفتم و تا بتونم معرفیشون میکنم قطره پرسیکا برای پوسیدگی و درد دندون روغن بنفشه بر پایه زیتون از سایت mte24 برای سفیدی مو که البته بیماری نیست ولی مثل معجزه بود سیاه شدنش ویتاگنوس برای درد پریود که تو همین سایت گفتن برای نازایی هم استفاده کردن ،، بعضیا دکتر نیستن تاجر درد و بیماری ان مراقب سلامتیتون باشین 🔫☹️ مامانا خیلی خیلی مراقب بلوغ زودرس بچه ها باشید🤧 دخترا حقوقتون رو قبل از ازدواج بگیرید⚖️ از دستفروش ها و کسب و کار های کوچیک حمایت کنیم✅خشکاله  درست کنیم✅  با هم قشنگ حرف بزنیم گفتار نیک مانند درختی پاک و پر برکت است( قرآن ۱۴:۲۴)

بعدشم رابطه جنسی مخصوصا برا کسایی که بار اولشونه یه تجربه نو و جدیده و بار عاطفی زیادی واسه آدما مخصوصا دخترا داره،جوری که وابستگی شدیدی بین طرفین ایجاد میکنه...

واقعا از کجا مطمنید طرف بعد یه ماه نزاره بره؟اونوقت تو میمونی با یه دنیا عذاب وجدان و وابستگی و افسردگی و شماتت خودت که چرا اولین بارمو اینطوری تجربه کردم ! کاش نمیکردم ! با کلی حسرت ! همینجاهم تاپیکهای این بنده خداها رو دیدیم که چقدر ناراحتن

تا سال بعد این موقع حقققق‌

نکنین این کارووو‌

رابطه ایی که توش رابطه داشته باشه تهش اصلا چیز خوبی نیست

یه طرف سرد میشه حالا چه دختر چه پسر و تهش تموم شدنه‌

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

اونم داغوونه!!

حالااگرمتوجه شدن خودشون دستی دستی، بیچاره میکنن، پسره هم عین خیالش نیست، این وسط فقط دختره که آسیب ...

دقیقا

تا سال بعد این موقع حقققق‌ نکنین این کارووو‌ رابطه ایی که توش رابطه داشته باشه تهش اصلا چیز خوبی ن ...

واقعا همینطوریه!یسریا شانس میارن ولی جدا نمیشه با شانس واگذار کرد

دیگه بدتر، چقدربرای خانم عارضه داره، برای بواسیر، مقعدش، بی اختیاری مدفوع میگیره، روده و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
واقعا همینطوریه!یسریا شانس میارن ولی جدا نمیشه با شانس واگذار کرد

دقیقا

حتی مورد بود پسره عاشق دختره شده بود ولی دختره سرد شده بود چون رابطه داشتن

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻