2733
2739

دلیلشم بگید اگر خواستید

تعداد رای : 21
نظرسنجی
فامیل نزدیک مثل دختردایی و...
0
0%
فامیل دور و نسبت های دور فامیلی
2
9%
غریبه
6
28%
دوست دختر
13
61%
یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هیچکدوم کسی که بهم واقعا علاقه داشته باشه و من رو بخواد😁

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

من پسر بودم اگه دوست دختر داشتم دوست دختر خودمو می‌گرفتم اگه نداشتم غریبه 

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
2740
چه ربطی داره هرکی ب دلش نشست و باهاش تفاهم داشت

ربط نداره یکم ب گزینه ها دقت کن 

یه سری نی نی سایتیا اونقدرررر دوست داشتنین و مهربووون ک آدم دلش میخواد برشون داره جاشون کنه تو قلبش❤️یه سری نی نی سایتیام!هعییی💔🤧بیخیال اصلا نمیگم ولشون کن همون قبلیا رو عشقه🥳🥰😍

حس میکنم دخترا بیشتر جواب دادن اجازه بدید پسرا بگن

2706