2733
2734
عنوان

خواهر شوهر

402 بازدید | 24 پست

پول لازم داشتم اومدم از خواهر شوهرم قرض بگیرم برای دو هفته گفت ندارم، با اینکه میدونم داره وضعش خوبه من چیزی نگفتم اما خیلی ناراحت شدم

به همسرم گفتم( برای درد دل)

گفتم خیلی ناراحت شدم از رفتارش که احترام نذاشت با اینکه داشت روم رو نخرید

همسرم گفت پولشِ دوست نذاشته بده کار بدی نکرده

من بیشتر ناراحت شدم از همسرم چون بحث من احترام و ارزش گذاشتن خواهر شوهرم بود که روم رو زمین انداخت

چجوری میتونید این همه توقعی باشید و عادی زندگی کنید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما چرا خواستی از خواهرشوهر قرض کنی؟ وظیفه همسرته نیازتو برطرف کنه اگه کسیم قراره قرض بگیره خودشه نه ...

برای موضوع با اهمیتی بود چون چون وضعش هم خیلی خوبه فکر نمیکردم بگه نمیدم

ميگي وضعش خوبه 

از ماهم خيلي ها انتظار دارن ولي واقعا نقدينگيمون خيليييي كمه اصلا به قرض نميكشه 

بعدم حق با همسرته نهايت نميخاسته بده زور كه نيست

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740

قرض به فاميل اولش سلامو صلواته بعد موقع پس دادن ادم ميشه شمر امروز فردا اخرم با دلخوري و قهر ميدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ميگي وضعش خوبه  از ماهم خيلي ها انتظار دارن ولي واقعا نقدينگيمون خيليييي كمه اصلا به قرض نميكش ...

نه اصلأ بحث زور نیست بحث اینه که به من نمیخواست بده چون چند وقت قبلش ده برابرش رو به کسی دیگه قرض داد

نه اصلأ بحث زور نیست بحث اینه که به من نمیخواست بده چون چند وقت قبلش ده برابرش رو به کسی دیگه قرض دا ...

شايد الان نداشته

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چقدر قرض خواستی ؟

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706