2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 24 پست
نه اصلأ بحث زور نیست بحث اینه که به من نمیخواست بده چون چند وقت قبلش ده برابرش رو به کسی دیگه قرض دا ...

پس شاید تشخیص داده به شخص شما نده ، به هر علتی!!!! انقدر متوقع نباش اگر میخوای راحت زندگی کنی 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
اولین بار بود فقط ۵ تومن

عزيزم دلتو صاف كن درسته ميداد بهتر بود اما الانم خلاف نكرده وظيفه اييم نداشته پس بي خود پي حرف نباش

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شايد الان نداشته

الان من اصلأ ایشون برام اهمیتی نداره شاید دوست نداشته معرفت بزاره و احترام نذاشته روم رو نندازه زمین

من از همسرم ناراحتم که پشتش رو میگیره

الان من اصلأ ایشون برام اهمیتی نداره شاید دوست نداشته معرفت بزاره و احترام نذاشته روم رو نندازه زمین ...

همسرت حرف درستي ميزنه 

دوست نداشته بده نهايت خلاف كه نكرده اتفاقا همسرت بشدت منطقي نظر داده

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2742
پس شاید تشخیص داده به شخص شما نده ، به هر علتی!!!! انقدر متوقع نباش اگر میخوای راحت زندگی کنی 

من میدونم که عمدأ نخواسته بهم قرض نده و اهمیتی نداره

بماند که دیگه ازش خیلی ناراحتم که کمکم نکرد

اما از همسرم ناراحتم که ازش دفاع میکنه

عزيزم دلتو صاف كن درسته ميداد بهتر بود اما الانم خلاف نكرده وظيفه اييم نداشته پس بي خود پي حرف نباش

ممنون از درکت خواهر من گذشته ام ازش از حسابی که روش باز کرده بوده

اما از همسرم خیلی ناراحتم چون فقط از اون حمایت کرد

من میدونم که عمدأ نخواسته بهم قرض نده و اهمیتی نداره بماند که دیگه ازش خیلی ناراحتم که کمکم نکرد ا ...

برای چی میخواستی؟ 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2738
همسرت حرف درستي ميزنه  دوست نداشته بده نهايت خلاف كه نكرده اتفاقا همسرت بشدت منطقي نظر داده

منطق درست میگه و منم زور با کسی ندارم

اما انتظار داشتم بهم احترام میذاشت و میداد حالا نداده فدای سرم اما اینکه دلخورم و پیش همسرم گفتم اینطوری منطقی جواب بوده ناراحتم چون من از روی احترام و ارزش و معرفت ناراحتم که اینطوری گفتم به همسرم