2733
2739
عنوان

دیگه کسی سمت دختری ک عملی نیست نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 45 پست
 فقط اونجا که گفتی دختر خونگی ها 🤣🤣🤣🤣

غیر اینه خدایی😂😂💔

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

با هم جنس خودت ازدواج کنی کسی که زیبایی رو در طبیعی بودن میبینه 

من اینو دوران آشنایی از همسرم پرسیدم ببینم نظرش درخرود عمل زیبایی چیه 

دیدم خوشش نمیاد خیلی خوشحال شدم که هم نظریم چون از نظر من هم کسایی که میرن عمل خودشون رو دوست ندارن 

پس دنبال یکی مثل خودت بگرد نه ایراد در خودت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم کدوم شهر هستی اسی، ولی تهران که پایتخته دیگه پسری سمت پلنگ نمیره، اگه هم برن برای یه کار دیگه میرن.....سادگی همیشه زیبا و شیکه. خودم یه مدت تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم ولی با طبیعت صورتم صلح کردم و از اون روز به بعد واقعا بینیم رو زیبا میدونم

ببین مرتب بودن با عملی بودن فرق داره 

من اینقدر دختر دور و برم هست که کاری نمیکنن ولی تمیز و مرتبن روابط اجتماعیشونم بالاست 

دختر بودن به عملی بودن نیست 

ولی اگر با فیست مشکل داری یا اگر فکر میکنی عمل کنی اعتماد به نفست میره بالا عمل کن زیاد به خودت سخت نگیر که حتما باید اینجوری باشه اونجوری باشه 

تو اگه الان اعتماد به نفس نداشته باشه بعد از عملم اعتماد به نفس نداری 

2742

راستش منم مثل تو خودم رو همینجور که هستم دوست دارم و تو آینه قربون صدقه خودم میرم ،حالا من کلا صورتم رو فقط بند میزنم و موهام رو صاف کردم چون فر بود یعنی خودمم 🙃من مثلا خوب حجاب میگیرم ولی حتی مامانم هم میگه عقب مونده نباش موهات رو در بیار زشت نکن خودتو،من دوست دارم خوب یعنی الان همه با مامانشون دعوا دارن که مثلا لاک بخرن ،مامان من با من دعوا داره چرا لاک نمیزنی کاش همه همه رو همون‌طور که هستن قبول کنن من خودمو حتی جوش صورتم رو تا وقتی رو پوستم هست دوست دارم البته خوب کرم میزنم که از بین بره ولی حالا که جزئی از وجود کنه دوستش دارم🙃

من پسرم، حالم از هرچی عملیه بهم میخوره!

همشون شبیه هم! همشونم خود داف پندار متوهم!

بهترین کارو تو میکنی. فقط حتما از نظر پاکیزگی و تمیزی به خودت برس. مثلا همون موهای زائد صورت رو بزن و همیشه هم بذار خوش لباس و خوش بو باشی. 

من عمل در حد اینکه نقص های صورت رو بپوشونه میپسندم ولی عملیای پلنگ رو اصلا

ربطی ب عملی بودن ندارع

ولی ذاتا ادم ب سمت زیبایی ها بیشتر جذب میشه 

ی ادم میتونه مژه نکاره و عمل نکنه ولی ب خودش برسه و اراسته باشه و همین بقیه رو جذب میکنه 

2738

با همین ویژگی ها میرفتم تو مسجد دقیقا توهمین سن یه پسر وکیل چشم رنگیه همه چی تموم اوند خواستگاری مادر عنش نذاشت خدا لعنتش کنه خدا لعنتششش کنه 

خلاصه بگم که چرا میخوان اتفاقا واسه یه عمر زندگی میخوان تورو 

برسی به خاستت عزیزم برات صلوات فرستادم  ب موقش آدمی ک میخادت واقعا میاد تو زندگیت مطمئن باش&nb ...

خداروشکر  ک خوشبختین خداروشکر مررسی عزیزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 
بعنی تو روحت 😕 به این قشنگی کاش پیشت بودم یکی میزدم پس کله ات 🤨☹

واقعا قشنگم؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عکسم بدونه فیلترررر:) 

آخه ببین چقد خوشگلی

خودت ابرو داری در حالی که بقیه میرن میکارن تا شبیه تو بشه

زاویه فک داری

بینیتو نگا تو رو خدا انگار عمل کردی

تازه بی فیلتره و آدم خیلی زشت تره بدون فیلت*ر اما تو خیلی خوبی

فقط توصیه ای که ب خودم و همه دارم طبیعی به خودتون برسید

روی پوستتون کار کنید ، روی موهاتون..ناخناتون..

اینا خیلی تاثیر داره

2706