2733
2734
عنوان

پروفایل اینستاتون عکس خودتونه؟

358 بازدید | 28 پست

من خیلی دوس دارم عکس خودمو بزارممم

ولی میگم زشته یا ممکنه مشکلی پیش بیاد 

شما عکس خودتونو میزارین؟

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره عکس خودمه چه مشکلی؟

کسی نمیتونه دانلود کنه عکسو؟

❌این کاربرو میبینی؟! حال دلش خوب نیست ، میشه برای بهتر شدن حال و موقعیتش هرجور که بلدی دعا کنی یا صلوات بفرستی؟ ی ثانیه وقتتتو میگیره :) مرسی ازت♥️
2740

آره عکس خودمه

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
فکر نمیکنم گسی این کارو انجام بده کلا میتونی کاری کنی که کسی نتونه داملود کنه

میتونی بهم یاد بدی؟

کسی نمیتونه دانلود کنه عکسو؟

بیخیال اسی همه میذارن. کسی بخواد میتونه اسکرین بگیره. یه عکس با حجاب بذار

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️
2706