2737
2739
عنوان

این سوال رو ازدخترا نپرس🔴....

| مشاهده متن کامل بحث + 2691 بازدید | 133 پست
درسته گذشته ی طرف به ما مربوط نیست ولی نه در این حد که گذشته ی داغونی داشته باشه و سعی در مخفی کردن ...

کسی که مشکلش دائمی باشه توزمان حال خودشو نشون میده وکار به جستجو درگذشته ش نمی رسه

احترام احترام میاره....
اگر پاک بود که دوست پسر نمی‌گرفت می‌گفت بیا خواستگاری به قصد ازدواج  یه پسر،دختر رو‌برای چی می ...

این حرفتون خیلی بد بود😑

دخترم ولی یعنی چی مشخصه یه پسر دخترو واسه چی میخواد

کاش بدونیم اطرافمون آدمای خوبی هم پیدا میشن و همه مثل هم نیسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و راجب پرسیدن این سوال الان تو این دور زمونه خیلیا رل دارن داشتن و کسایی که نداشتن خب تقریبا کمه..من به شخصه بخاطر این جو جامعه فقط برام رابطه همسرم اینده م با پارتنریا پارتنرای قبلیش همینقدر مهمه که بدونم رابطه  ج ن س ی نداشته

2728
2740
نه تاپیکای تو نبود یه تاپیک دیگه بود ولی چون نی نی سایت اعلانات رو حذف کرده نمیتونم پیداش کنم  ...

من وقتی عصبی میشم همون لحظه واکنش نشون میدم که تبدیل به کینه نشه واسم....حرفای تلخ بهتره که فراموش بشه

احترام احترام میاره....
ببخشید من ی سوال دارم از شما به عنوان یک آقا ک اینو میگید  من به شخصه ی نفرو دوست دارم اگهیشنه ...

سفت بخورد نکن ولی بگو باهم آشنابشید واحتیاج به زمان داری

احترام احترام میاره....
اگر پاک بود که دوست پسر نمی‌گرفت می‌گفت بیا خواستگاری به قصد ازدواج  یه پسر،دختر رو‌برای چی می ...

شما جای اون ادم بودید؟؟ شما یه نوجوون دختر رو در نظر بگیرید پرهیجان و کنجکاوی و احساسات اونموقع به ذهنش نمیرسه  که شاید این پسر ادم بدی باشه چون شاید ساده باشه و فکر کنه همه مثل خودشون بخصوص اگه خانوادش جبهه داشتن باشن راجب این روابط 

و راجب پرسیدن این سوال الان تو این دور زمونه خیلیا رل دارن داشتن و کسایی که نداشتن خب تقریبا کمه..من ...

رابطه جنسی چیزی نیست که راحت باهاش کناراومد،ولی اصل رو برصداقت حرفاش بذار تا به آرامش برسی.....

احترام احترام میاره....
اتفاقا خیلییییییییی هم مهمه گذشتش

الان من میدونم طرفم قبلا یه دوست دختر داشته که حتی قرار بود باهاش ازدواج کنه ولی نشده 

و تنها چیزی ام که اصلا برام مهم نبوده هیچوقت همین گذشتش هست که برام گفته

2706