2737
2734
عنوان

نکنه هنوزم عاشقشه ؟؟ جدا شم ازش ؟

299 بازدید | 15 پست

پسری ک دارم باهاش آشنا میشم ۳۳ سالشه و گفت دو سال با یکی بوده و قرار بود ازدواج کنن ک دختره بهش خیانت کرد جدا شدن

۵ ماه پیش رابطشون تموم شد 

اینو ک گفت انگار آب یخ ریختن سرم 

گفتم هنوزم عاشقشی گفت ن مگه ۲۴ سالمه الان بی اهمیتم 

ولی احساس میکنم کسی ک دوسال با یکی بوده ختی میخواستن ازدواج کنن پس قطعا عاشق بوده عشقم ب این آسونی فراموش نمیشه 

کات کنم ؟؟

چرا گذشته میاری وسط

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به عنوان خیانت دیده میگم پنج ماه کافی نیست برای فراموشی 

منم اگه کیس جدید بیاد طرفم میگم برام مهم نیست 

ضمن اینکه به نظر خودم خیانت فراموش نمیشه و حسرتش تا ابد تو دله 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱

من خودم ۱ سال عاشقش بودم 

۱ سال به سختی فراموشش کردم و الان برام ذره ای اهمیت نداره

ولی چون توی رابطه نیستم گاهی بهش فکر میکنم ن از سر دوست داشتن 

زندگی رو به کامت تلخ نکن عزیزم 

عشق هم فراموش میشه مخصوصا اگر طرف خیانت کنع 

خود احمقش گفت من چیزی نپرسیدم  گفت نمیشه ب کسی اعتماد کرد بعد اینو گفت

اینکه اینقدر رو راست بوده که بهت گفته خوبه ، 

ولی خودت از رفتارش تشخیص بده که فراموش کرده یا نه ! 

اگه یه مرده پخته و با تجربه هست ، میتونه بی توجه باشه و تو همچین شرایطی تو میتونی جای دختری که از لحا روحی  خیلی بهش اسیب زده رو بگیری و جایگاه بهتری نسبت به اون پیدا کنی

.
2740

من یکیو میشناسم همسن همین اقا همچین مشکلی براش پیش اومده 5 سال گذشت هنوز نتونست ب کسی اعتماد کنه میگه فراموشش کردم همه چی تموم شده ولی خب اخلاق رفتارش اینو نشون نمیده،،، بخاطر همین قید ازدواجو زده

ب قول معروف هیچی مثل عشق اول نمیشه

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘
2706