2733
2739
عنوان

خواهر شوهر...

809 بازدید | 17 پست

خواهر شوهرم یه سال ازم بزرگتره و امسال کنکور داره، ی روز بهم میگفت کاش یکی مثل برادرم پیدا می‌شد باهاش ازدواج میکردم، یا همش میگه برادرم خیلی ازت بهتره حیفش، یا یبار میگفت هزارتا دختر برای داداشم میمیرن نمیدونم چرا داداشم اینقدر تویی که هیچی بلد نیستی رو میخواد اصلا بلدی نیاز داداشمو برطرف کنی تو رابطه جنسی؟ یا میگفت خانواده شما کجا و ما کجا. حیف داداشم. 

هنوز به شوهرم در مورد بعضی حرفاش هیچی نگفتم اما واقعا دیگه حرص میخورم بعضی وقتا شوهرمم شغلش رادیولوژیه منم 17 سالمه. 

بنظرتون چکار کنم؟ چون شوهرم به شدت حساسه روم میدونه هیشکی رو بجز خودش ندارم. و ی نفر چیزی بگه هیچی نمیگم به طرف. 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا کور شود ،هر آن که نتواند دید

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.

شغلش رادیولوژیه یعنی دستگاهه؟ دکتره؟‌ منشیه؟ اپراتوره‌؟

والا ۱۷ سالگی سن ازدواج نیست و اگه سنت بالاتر بود مدیریت روابژ با ادم ها رو بلد بودی که اینارو نشنوی. بعد میگیم سن پایین ازدواج نکنید اینجا بهمون حمله میکنن. خودت رو ارتقا بده توانایی های فردیت رو ببر بالاتر و مستقل شو تا این حرفا تموم بشه بخوای زن خانه دار بمونی این حرفارو احتمالا طولانی از خواهرشوهرت خواهی شنبد! و توصیه اخر درگیر نشو از این چیزا گفت بگو اینا دیکه خیلی خصوصیه فقط به خودمون مربوطه و لبخند بزن:)

شغلش رادیولوژیه یعنی دستگاهه؟ دکتره؟‌ منشیه؟ اپراتوره‌؟ والا ۱۷ سالگی سن ازدواج نیست و اگه سنت بالا ...

رادیولوژی عکسبرداری از بیمار

چی بگم والا اون که نمیبینه داداشش چقد تو رابطه کاراش وحشی و من واقعا بعضی اوقات نمیتونم تحمل کنم اما با هیچی نمیگم بعد خواهر شوهرم فقط بلده طرفداری داداشش کنه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
من میگم مهم اینه داداشت با من خوشبخته 😁

آخه راست میگه من هیچی بلد نیستم، بعضی وقتا فکر میکنم نکنه راست میگه 

2738
 رادیولوژی عکسبرداری از بیمار چی بگم والا اون که نمیبینه داداشش چقد تو رابطه کاراش وحشی و من و ...

اونم تحمل نکن. هرطور دوس داری باهات رغتار بشه درموردش حرف بزن و برای خودت احترام قایل باش تو وسیله ی رفع نیاز همسرت نیستی که مخالف  میلیت باهات رفتار بشه و اذیت بشی و هیچی نگی!

و اگه شرایط مالیش رو داری از مشاور کمک بگیر همیشه.

آخه راست میگه من هیچی بلد نیستم، بعضی وقتا فکر میکنم نکنه راست میگه 

خب طبیعیه چون هفده سالته و سن ازدواجت نیست. ولی برو دنیال یاد گرفتن. نذار بقیه هم سنات ازت ویش بیفتن و تو بیفتی تو دام بچه و خونه داری و سی سالت که شد احساس کنی از همه عقب موندی  و برای بچه و شوهرت هم حتی کافی نیستی و بخوای از خودت خجالت بکشی از الان فکر پیشرفت باش.

اونم تحمل نکن. هرطور دوس داری باهات رغتار بشه درموردش حرف بزن و برای خودت احترام قایل باش تو وسیله ی ...

دیگه چی بگم شوهرمه.چند باز بهش گفتم باز کار خودشو میکنه در حالی که من یه درصدم براش نه آرایش میکنم نه چیزی... نمیتونم بهش بگم کاری نکن باهام

خب طبیعیه چون هفده سالته و سن ازدواجت نیست. ولی برو دنیال یاد گرفتن. نذار بقیه هم سنات ازت ویش بیفتن ...

موافقم همین خواهر شوهرم براش خواستگار اومده بود شوهرم میگفت بهش تو هنوز نميتونی یه غذا بپزی بعد برات خواستگار میاد؟ بعد من زنش من که زنشم 17 سالمه و همیشه رابطه میخواد و... با اینکه من رفتارام خیلی از خواهرش بچگونه تره و خیلی ساده ام خودشم میدونه خیلی بچم، بابت این موضوع ام خیلی حرص میخورم 

موافقم همین خواهر شوهرم براش خواستگار اومده بود شوهرم میگفت بهش تو هنوز نميتونی یه غذا بپزی بعد برات ...

خب عزیزم میتونستی ازدواج نکنی و درس بخونی جای ازدواج توی این سن

خب عزیزم میتونستی ازدواج نکنی و درس بخونی جای ازدواج توی این سن

عزیزم خانواده میگفتن بهتر از این برات نمیاد از دستش نده منم با همسرم صحبت کردیم ازش بدم نیومد که ردش کنم 

مادرم تو خونه خیلی منت می‌برد 

عزیزم خانواده میگفتن بهتر از این برات نمیاد از دستش نده منم با همسرم صحبت کردیم ازش بدم نیومد که ردش ...

الان که دیگه کاریه که شده چیزی از دستت برنمیاد فقط سعی کن پیشرفت کنی و کنکور بده و برو دانشگاه

واسه رابطتت یه فیلم عاشقانه هست بدون سانسور دانلودش کن ببینش اسمش after هست شاید باعث بشه یکم واسه رابطه بهتر بشی🌸

2706