2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 52 پست
مهریه مو اجرا گذاشتم ولی خب زیاد نیست مهریه ام

اگه قصدت جدی جداییه سعی کن توافق کنی وگرنه فقط وقتت تلف میشه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
دقیق نمیدونم ولی میدونم عدم تمکین شما حق ازدواج براش ایجاد میکنه‌با یه وکیل مشاوره کن حتما

نه من اسی نیستم که

من همیشه فکر میکردم برا ازدواج دوم رضایت همسر اول مطرحه نمیدونستم این مورد عدم تمکین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیق نمیدونم ولی میدونم عدم تمکین شما حق ازدواج براش ایجاد میکنه‌با یه وکیل مشاوره کن حتما

قبل من سه تا عقد داشته ولی خب چون دخترا باکره مونده بودن از تو شناسنامه حذف کرده بودن و به منم چیزی از عقده‌ای قبلی نگفتن

نه من اسی نیستم که من همیشه فکر میکردم برا ازدواج دوم رضایت همسر اول مطرحه نمیدونستم این مورد عدم ت ...

اها قاطی کردم😁

2731
قبل من سه تا عقد داشته ولی خب چون دخترا باکره مونده بودن از تو شناسنامه حذف کرده بودن و به منم چیزی ...

عزیزم اینا دلیل طلاق نمیشن متاسفانه

سلام کسیو فرضا برادرش کتکش بزنه بعد بره شکایت کنه بگه همسرم منو کتک زده چجوری ثابت میشه که کی زده؟ ...

والا منم نمیدونم اتفاقا همسر منم انکار کرده که منو زده 

2740
اطلاعاتت بالاست میگم من میخوام بدونم خواستگارم متاهل بوده میخوام بدونم الانم با زنشه یا نه چه جوری ب ...

شناسنامه فقط تعداد ازدواج ها رو نشون میده حتی اگه از تو شناسنامه حذف کرده باشه ولی اینکه الان خواستگارتون با زنش هست یا نه مشخص نمیشه

اگه قصدت جدی جداییه سعی کن توافق کنی وگرنه فقط وقتت تلف میشه

من بهش گفتم طلاهای دوران مجردی مو که دست شه بده منم مهریه و دیه مو ازش نمیگیرم ولی خودش انکار میکنه میگه طلایی از من دستش نیست میخواد لج و لجبازی کنه

من بهش گفتم طلاهای دوران مجردی مو که دست شه بده منم مهریه و دیه مو ازش نمیگیرم ولی خودش انکار میکنه ...

فاکتور نداری؟

2706