2737
2739
عنوان

اولین خاطره از اولین.....

422 بازدید | 13 پست

سلام دوستان بیاین خاطره از اولین مسافرت دونفره تون یا خاطره از اولین تنهاشدنتون بزارید...کلن از اولینهاتون هرخاطره خوب یاخنده دار دارید بزارید

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

منم بلایکید

تابوتم را پزشکان حمل کنند تا همه بدانند هیچ طبیبی نمی‌تواند جلوی مرگ را بگیرد،همه طلاهایم را در مسیر حرکتم بریزید تا مردم بدانند مال نتوانست نجاتم دهد،دستهایم را از تابوت بیرون بگذارید تا همه بدانند باید با دست خالی رفت》.                                                              کوروش کبیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی گفت لایکم کن

باش گل ولی فک کنم بدموقع زدم تاپیک رو😅😅

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731

اولین سفر اینقدر مادرش زنگ زد زنگ‌زد زنگ زد ک ب مقصد رسیدیم برگشتیم شوهرم دلتنگ مادرش شد ۰😪💔    مثلا ۲۴ دفعه  از لحظه حرکت تا غروب زنگ زد    فرداشم   هی زنگ زد زنگ زد ک بر گشتیم   تو راهم کتک خردم از شوهرم گفتم مادرت چرا اینقدر هی زنگ نیزنه 

تازه برا من هیجی تو رله خرید نکرد ولی برا خواهرش و مادرش خرید کرد بمیییرم برا بچم ک ۶ ماهه بود شیر خشک نداشت نخرید  اب قند میدادم شیرم کافی نبود  تازه بچم حساسیت شدید داشت  فقط اپتامیل پپتی جونیور میتونست بخوره شیر خشک شیر خودمم ک میخرد بدنش کهیر میزد 😪💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔

خدایا منو بکش خاطراتمو یادم نیار 

اولین باری که تنها شدیم تا حالا تجربه ایی از این که یه غریبه بغلم کنه یا ببوسم نداشتم خیلی بهم نزدیک میشد من هی خودمو عقب میکشیدم آخر سر موقع رفتن میخواست منو ببوسه نذاشتم 😅

ولی چن روز بعدش گذاشتم😅😅 هعی اوایل اخلاقش خوب بود ذوق و شوق نداشت ولی الان .....

فقط خداااا 
اولین سفر اینقدر مادرش زنگ زد زنگ‌زد زنگ زد ک ب مقصد رسیدیم برگشتیم شوهرم دلتنگ مادرش شد ۰😪💔   ...

الهی بمیرمممم...چ مادر کنه ای شوهرت چقدر وابسته وبیفکر

اولین باری که تنها شدیم تا حالا تجربه ایی از این که یه غریبه بغلم کنه یا ببوسم نداشتم خیلی بهم نزدیک ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂خوب بود...واقعا اولین بوسه اینا آدمو خیلی معذب میکنه آدم قلبش میخاد اما خجالت میکشه

2738
الهی بمیرمممم...چ مادر کنه ای شوهرت چقدر وابسته وبیفکر

۸ سال تو یه ساختمونم باهاشون الانم برا بار نیلیاردم قهرم   امدم  ن زنگ زده ن هیچی با منشیای خراب مشغوله تو حادس  نیاز ب من نداره 

۸ سال تو یه ساختمونم باهاشون الانم برا بار نیلیاردم قهرم   امدم  ن زنگ زده ن هیچی با ...

خیلی ناراحت شدم آخه وقتی طرف متعهد نیست چرا میره زن میگیره...کاش میتونستی جدا از خانواده همسر باشی ۹۰ درصد مشکلاتت حل میشد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂خوب بود...واقعا اولین بوسه اینا آدمو خیلی معذب میکنه آدم قلبش میخاد اما خجالت میکشه

😅😅😅تازه جالب اینجاست پله پله پیش می‌رفت اول پیشمونی منو بوسید بعد لپمو   بعد چونه بعد گوشه لب آخرشم ......😅

فقط خداااا 
😅😅😅تازه جالب اینجاست پله پله پیش می‌رفت اول پیشمونی منو بوسید بعد لپمو   بعد چونه بعد گوشه ل ...

😂😂😂😂شگردشونه میترسن یهو غش کنه ادم