2733
2739

هرررر بار به قهر اومدم خونه بابام بزوورررر منو برمی‌گردونه خونه ولی باز همون رفتارهای قبلیشو تکرار می‌کنه بعلاوه رفتارهای جدید 

حالا بعداز کلی قول و قرار بزور منو برگردوند تو اولین روزی که برگشتم شاهکار کرد 

پدرش فوت کرده خواهر بردارها همه خونه مادرش بودن به همه گفت بریم سر زندگیتون همه رو دونه بع دونه راهی کرد خونمون تو یه ساختمانخ آخرش که من خواستم بیام خونه خودم دیدم گفت کجا ازین به بعد اینجا می‌خوابیم روزا که کلا اونجاس شبم دیگه میخواد اونجا بخوابه 

نزدیک یک‌ماهه باباش فوت کرده 

منم گفتم تو اینجا بخواب من خونه خودم راحتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرزند ارشد هس؟یا پسر بزرگه؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
2731

خب بخوابه سخت نگیر…حالا که برگشتی یکم کوتاه بیا دل به دلش بده شاید با محبت و نرمی اوضاع تغییر کنه عزیزم

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2740

عجله نکن یکی دو روز نیس که بالاخره دیر یا زود میاد پیشتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
اگه قبول میکردم دیگه تا آخر باید سواری میدادم و کلا خونه مادرش زندگی می‌کردم 

اگر شوهرت خیلی بده که کلا برگشتنت اشتباهه عزیزم ولی اگر جا داره یکم با سیاست رفتار کن

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
شاید نمیخواد مادرشو تو این شبها تنها بذارع

مادرش اونقدر با پدر شوهرم دعوت داشت خدا شاهده امروز می‌گفت من عین خیالم نمیاد ازین بدتر سرم اومده

خب گیریم هم نخواد گناه من چیه آخه 

نه فرزند وسطه ولی همیشه عادت داره از خودگذشتگی کنه به نفع دیگران می‌تونه از خودگذشتگی کنه ولی حق ندا ...

تو همه ی خانواده از این اولاد ها هست 

انشالله جواب خوبی هاشو با خوبی ببینه و گرنه تجربه میشه براش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706