2733
2734

نمیشه برم ازشون شکایت کنم؟شوهرم میگه زشته همسایه هستن ووای بز و گوسفند ک نگم چقد دارن خونشون نزدیک ما هست دومتری خونمون الاغ بستن 😭😭😭روانی شدم از دستشون بخاطر اینا خونه هم اینجا فروش نمیره بریم جایی دیگه

ب شورای شهر هم یبار شوهرم گفته بود اون گفته باید حداقل ده تا همسایه بیاد با هم شکایت کنن و اعتراض بنویسن از دامدارا تا ما جمعشون کنیم😒😒😒

همه هم ک میگن همسایس فلانه آشناس زشته اینکارو کنیم

توروخدا بگید من چطوری نجات پیدا کنیم از این دامدارا و الاغ هاشون بخدااا آرامش و آسایش رو گرفتن از ما کوچه هامو تمام کثیییف خیابونا نابودن از کود حیوونا مثلا اینجا یه شهر کوچکه ن روستا

چجوری کک پریده تو خونه شما؟

نمیخوام با تو هیچ پایانی رو بنویسم؛تو لایق ادامه دادنی...🕊️                            پیر کَردمَ دلی را که تازه هوای جوانی به سَرش زده بود ...🥲     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پس روستاییا چطوری زندگی میکنن؟

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....
2740

ی بنده خدایی  میومد منزل ما  گفته بود کک دارن

انگار با لباس هاشون کک اومد خونه ما 

دخترم کوچیک بود 

کلی تاول زده بود

ی دعایی از نت گرفتم  خوندم  خدا رو شکر رفع شد

نمیدونم همین دعا بود یا نه

أَيُّهَا الْأَسْوَدُ الْوَثَّابُ، الَّذِي لَايُبالِي غَلَقاً وَلَا باباً، عَزَمْتُ عَلَيْكَ بِأُمِّ الْكِتابِ أَنْ لَاتُؤْذِيَنِي وَأَصْحابِي إِلَىٰ أَنْ يَذْهَبَ اللَّيْلُ، وَيَجِيءَ الصُّبْحُ بِمَا جَاءَ.

البته سم پاشی  کنید موثره

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
نمیره شوهرم میگه زحمت کشیدم این خونه رو ساختم حیفه بفروشم خونه بزرگ براش مهم تره تا محل زندگی خوب&nb ...

بچه تو بهانه کن بگو این بچه هزار تا درد ومرض میگیره خلاصه کلی درموردش فکرکن ومخشو بزن. نقطه ضعفاش استفاده کن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
چجوری کک پریده تو خونه شما؟

لامصب میاد  جهش دارن 

تازه جایی که دام باشه  شپش هم ممکنه بیاد

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری
بچه تو بهانه کن بگو این بچه هزار تا درد ومرض میگیره خلاصه کلی درموردش فکرکن ومخشو بزن. نقطه ضعفاش اس ...

بخدا هرررکاری میکنم راضی نمیشه دیگه آخرین امیدم پیش دعا کنه ک زبون بندی چیزی براش کنه اینجا از چشمش بیفته راضی شه بفروشه بریم ولی هنوز نرفتم پیش دعاکن

والا الان فصل ککه ماها رو هم تیکه تیکه کردن 

نمیشه چیزی گفت چون اشنان و از اون گذشته ادما باید همدیگه رو درک کنن 

مثلا وقتی بچه های شما سر و صدا میکنن خوشحال میشین بیان بگن بچه هاتون اذیت میکنن اصلا بگن شما میتونید جلوی شیطنت بچه ها رو بگیرید؟

اونا شغلشون اینه و باید درکشون کرد

2706