2737
2739
عنوان

به شوهرم گفتم تویوتا نداشتی غلط کردی زن گرفتی

| مشاهده متن کامل بحث + 1923 بازدید | 66 پست
قبلا چنتا تاپیکشو دیدم واقعا خیلی تو مخیه  احتمالا از رویاهاش حرف میزنه🤣🤣🤣همش پول بابام پول ...

دیگه داره عوقم میگره هر دقيقه بکنم بکنم راه انداخته  حاصل ازدواج فامیلیه دیگه کارش نمیشه کرد

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قبلا چنتا تاپیکشو دیدم واقعا خیلی تو مخیه  احتمالا از رویاهاش حرف میزنه🤣🤣🤣همش پول بابام پول ...

😂✋️ 

تو ک پول باباتو دوس داریی پس گوه خوردی ک ازدواج کردی بچسب ب بااااباات گشنهههه

همه تایپیکاش سرکاریه 🫠 

عقده ایین !

از عکس پروفایل و اسمشم معلومه بچه تو سن بلوغه🤣💔

😂✋️  تو ک پول باباتو دوس داریی پس گوه خوردی ک ازدواج کردی بچسب ب بااااباات گشنهههه &nb ...

آره فشار اومده شدید 😂😂

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2742

واسه همه زنان سرزمینم ارزوی ارامش و دلخوش میکنم خالا یکی دلش به یه شاخه گل خوش میشه یکی ب تویوتا مهم نگاه ادما ب زندگی مشترکه یکی عشقش تو یه کلمه محبت امیز خلاصه میشه یکی لندکروز مهم پایدار بودن اون عشقه 

دوستان این کاربر رو جدی نگیرید یه نگاه به تاپیکاش بندازید 

منحرف جنسیه

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.