2733
2734
عنوان

بچه ها من اصلا اعتماد به نفس ندارم

129 بازدید | 12 پست

هیچکدوم از عکسامو پروفایل نمیزارم 

قبل بلوغ وقتی بچه بودم سفید بودم و خوشگلتر ولی الآن گندمی شده پوستم از فرم بینیمم خوشم نمیاد 

هم پلیپ دارم هم یکم قوز داره

دکتره گفت بعد ۲۰سالگی حدودا بیا عمل کن که دیگه فرم بینیت ثابته ولی میترسممممم

گندمی قشنگه که

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودتو دوس داشته باشه با وجود نقصات 

خب آخه الان اکثرا عمل میکنن حتی کسایی که از من کوچکترن 

و خب اکثر چهره ها عملی و بی نقص شده

واسه همین احساس میکنم به حد کافی زیبا نیستم

نمیدونم چرا ؟

ولی واقعا احساس میکنم زیاد اعتماد بنفس دارم و حتی بدون آرایش هم بیرون میرم راستش از پوست گندمیم هم زیاد راضیم و فرم بینیم رو هم دوست دارم . 

اینا ک گفتی مشکل نیس عزیزم

اعتماد بنفستو ببر بالا 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍
خب آخه الان اکثرا عمل میکنن حتی کسایی که از من کوچکترن  و خب اکثر چهره ها عملی و بی نقص شده و ...

الانم میتونی عمل کنی اگه از ۱۵ بیشتر باشی دیگه اونقدراهم تغییر نمیکنه

بعد ده بیست سال ممکنه ولی اینجوری نیست که مثل اولش بشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2738
خب آخه الان اکثرا عمل میکنن حتی کسایی که از من کوچکترن  و خب اکثر چهره ها عملی و بی نقص شده و ...

من اکثر کسایی که تو اینستا می بینم که به قول شما عملی هست پوست برنز و گندمی دارن . ان شالله دماغتو عمل می کنیو حالت بهتر میشه و بیشتر خودتو دوست داری . اما یادت باشه تا خودت خودتو دوست نداشته بقیه هم ندارن

هم اسمه آریانا گرنده   
نمیدونم چرا ؟ ولی واقعا احساس میکنم زیاد اعتماد بنفس دارم و حتی بدون آرایش هم بیرون میرم راستش از پ ...

منم هیچوقت آرایش نمیکنم و رنگ پوستمم دوست دارم ولی خب کلا سفید بودم بیشتر دوست داشتم 

ولی مشکل اصلیم با فرم بینیمه که قوز داره انگار

از روبه رو خوبه ولی نیمرخ نه

منم هیچوقت آرایش نمیکنم و رنگ پوستمم دوست دارم ولی خب کلا سفید بودم بیشتر دوست داشتم  ولی مشکل ...

منم ا نیم رخ بینیم خوب نی ولی روبرو مهمه 

🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤زندگی رو دوست دارم حتی به غلط .همیشه اینطوری خدا رو صدا میزنم: خدایا تو رو خدا . میدونی یعنی چی؟ یعنی امیدم بعد خدا هم به خداست. حالا عزیزم تو هم امیدت بعد خدا باز به خدا باشه .عشق بورز به زندگیت . تاپیک خودکشی نزن تو هنوز واسه ی مردن خیلی جوونی حتی اگه ۹۰ ساله باشی باید بازم ب خودت بگی ۳۰ سال دیگه میخوام زنده بمونم این یعنی ۱۲۰ سال .  . یکم با خودت عشق و حال کن . غم و غصه رو رها کن . ببین دل چی میگه خب بسه دیگه . میگم بسههههه دیگههههه. خب بگذریم عقبیا حال میکنن؟از خدا میخوام ک برا ۱۲۰ سال زندگی شاد بهم انگیزه و تن سالم بده . فعلا هدفی واسه ازدواج ندارم .در حال حاضر فقط با خدا قدم میزنم . دلم با خداس.من ۱۲۰ سال عمر رو به این دلیل میخوام ک راه ۱۰۰ ساله رو یه شبه طی نکنم و۱۲۰ساله طی کنم. هیچوقت رنج نکش . درد اجباریه ولی رنج اختیاری . درد یه کلمه احساسیه ولی رنج بی رحمه . درد واسه رشد لازمه . درد رو انتخاب کن . یه بنده خدا فامیلمون بود هر موقع بهش میگفتن تا ببینیم قسمت چیه میگفت بگیرید این قسمتو پاره کنین . خودتون برید دنبال زندگی . بنده خدا اعصاب نداشتا ولی راس میگفت با تقدیرت بجنگ😍