2733
2739
عنوان

هروقت با شوهرم میرم بیرون..

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 21 پست

برعکس منی 

حالا من هعی به شوهرم گیر میدم😆

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من خدا رو شکر اصلا گیر نیس ...فقط میگه تو ماشین حجابت رعایت کن شماره ماشین نزنن 😂😂

عزیزم جای مناسبی واسه  کامنتت نبود ...

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2728
عزیزم بهتر نیست شما که میدونید همسرتون حساسه یکم مطابق میلش عمل کنید تا دچار ناراحتی نشید البته اگه ...

اخه رعایت کنی سرکوفت به خود نرسیدن و زشتی میزنه و به زنهای دیگه جذب میشه یعنی یجورایی عمدا  گیر میده 

اخه رعایت کنی سرکوفت به خود نرسیدن و زشتی میزنه و به زنهای دیگه جذب میشه یعنی یجورایی عمدا  گیر ...

خب تو خونه به خودتون برسید و همیشه زیبا باشید نه واسه اون واسه دل خودتون تا بدونه شما زیبا بودن رو بلدی. فقط به حرمت اون رعایت میکنید

بعد هم ساده بودن و بی آرایش بودن دلیل بر زشتی نیست

لباس پوشیده شیک، روسری های مدل دار با کلاس ، مدل دار بستن روسری همه می‌تونه انسان رو ساده و شیک و مرتب کنه

اگه با تمام این نکات باز هم تو این زمینه مشکل داشتید

همسرتون بیمار هستن و نیاز به مراجعه به روان پزشک دارن

به شرط اینکه چند وقتی (حداقل ۶ماه) این چیزایی که گفتم رو رعایت کنید

الهم عجل لولیک الفرج