2737
2739
عنوان

هروقت با شوهرم میرم بیرون..

236 بازدید | 10 پست

همش گیر میده هی میگه این کار نکن زشته اون کار بکن هی میگه دستمالتو درست کن گیر پشت گیر اعصابم خورد میشه پیش خودم میگم من مرض دارم ک با این میام بیرون،بخاطر این اخلاقاش هیچوقت بهم خوش نمیگذره وقتی باهاشم همش وقتی یه زن و شوهر میبینم ک چقد باهم خوبن کنار هم نشستن میگم کاش منم جای اونا بودم..تا حالا منو یه رستوران نبرده یه سفره خونه رفتن به دلم مونده با بچهام برم یا چمیدونم یه کافه دو نفره بریم اصلا جوونی نکردم همش یه دلم میگه خودم تنها برم این جور جاها ولی عذاب وجدانم نمیزارتم چیکارکنم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب چرا بهش نمیگی دلت چیا میخاد؟؟؟

بریزی تو خودت که چیزی درست نمیشه اونم از دلت خبر ندارم بشین باهاش قشنگ حرف بزن توضیح بده چی دوست داری چی نداری شاید اونم دلیلی داره برای خودش 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2728

چرا خودت تنها با بچه هات نمیری برو کافه رستوران دوست من دو تا بچه داره خودش با اون دو تا همه جا میره تفریح 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2740
چرا خودت تنها با بچه هات نمیری برو کافه رستوران دوست من دو تا بچه داره خودش با اون دو تا همه جا میره ...

همش حس میکنم بدون شوهرم برم یجوریه مثه اینکه اصن خوش نمیگذره یا نمیدونم شایدم خودمو به این فکر عادت دادم