2737
2734

تازه وارد محیط اجتماع و دانشگاه شده بودم به واسطه یه اشنا برام خواستگار اومد پسره کارمند بانک ملی بود ارشد داشت خونه ماشین داشت یه بار هم نه چند بار اومدن ولی من فکر میکردم قراره زندگیمو خودم بسازم قراره تنهایی از این دختر مستقل ها بشم 

الان چیشد؟ ۲۳ سالمه شجب تا صبح کار میکنم کار میکنم که چی؟ شکم خواهر معلولمو سیر کنم و پول سیگار بابامو بدم 

من پدر مادرم تو نوزادی جدا شدن و با مادربزرگ پدری بزرگ شدم بابام یه معتاد که شب تا صبح نشسته تو خونه 

همینا همون اولش منی که کل دوران راهنمایی دبیرستانم تیزهوشان بودم کل هزینه تحصیلم حتی کتابام بورسیه بود با رتبه ۳۱۷ منطقه ۲ فرستادنم فرهنگیان الان یه معلمم که کل حقوقم به قرض و قسط میره شاکرد خصوصی و مشاوره و فروش انلاین به زووور در حد گذروندن روزمره درمیارم ذوز به روز به مسعولیت هام ایترس هام بیشتر میشه 

هزینه درمان خواهرم و الان دیگه خورد و خوراک خونه رو هم مامانجون نمیخره 

همه بهم میگن ازدواج کن اگه مامانجون نباشه خپاهرت تا اخر عمر میوفته رو گردن تو پدرتم برای راحتیت نمیذاره ازدواج کنی 

من چقدر احمق بودم نمیفهمیدم 

از بس نمیرسونم دنبال شغلم میخواستم برم فروشنده بمونم دوستام گفتن زشته تو معلمی نرو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت ازدواج کن

خواهرتو بده بهزیستی و خرجشو بده،چون گناه داره طفلی،وقتی ازدواج کنی شوهرت کمک خرجته

⌝‌‏‌من پریشان تر از آنم که تو می‌پنداری ͝🥀❤️‍🩹️
2731

الانم هنوز سنت خوبه 

الان ازدواج کن 

فقط هم به خودت فکر کن فقط خودت 

بقیه هم یه راه پیدا میکنن برای خودشون 

نهایت برای خواهرت پرستار بگیر یا بهزیستی بذار

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
2740