2733
2734

من س تا دختر عمه دارم که بالای ۳۵ هستن و عمم کلا از اول تا اخر حسادت زندگی ما رو میکنه و همیشه توی خونمون فتنه میندازع،و مادر من هر جا میشینه پیش هرشخصی توی هر موقعیتی بعد از ۵ دقه بحث خواستگار منو پیش میکشه 

و شنیدن همین حرف کافیه تا عمم دوباره فووران کنه و ترکش هاش به زندگیمون بخوره

زن داییم فوق العاده حسوده و کلا توی کار دعاس 

ولی مامان متوجه نیست که هر جا میشینه نباید بگه تا سنگ اینقدر نندازن توی زندگی من

نمیدونم چشه انگار من هشتاد سالمه موندم توی خونه ی بابام اینقدر ذوق دارع 

همین الانشم با فتنع کاری های این دونفر منو برادرم هشت ساله باهم حرف نمیزنیم کلی جنگ و دعوا تو خونمونه

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

اعصابم خورده 

🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاملا درکت میکنم

مامانت سادست ، فرق بین دوست و دشمن رو متوجه نمیشه 

حتی اگه بشه هم باز توی جمع حرفی رو میزنه که نباید بزنه ‌....

وقتی درست میشه که مدام ازشون ضربه بخوره

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
2731
کاملا درکت میکنم مامانت سادست ، فرق بین دوست و دشمن رو متوجه نمیشه  حتی اگه بشه هم باز توی جم ...

بابا ملت دختر میدن روز بعله برون ما میفهمیم 

این زن هنوز هیچی نشده خبرو پخش کرده

بابا ملت دختر میدن روز بعله برون ما میفهمیم  این زن هنوز هیچی نشده خبرو پخش کرده

ای بابا ...

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
داداشت مجرده  چند سااتونه

نه س تا بچه داره

ای بابا ...

یا یچیز دیگش که منو میسوزونه اینکه یکی مثلا میاد خواستگاری من 

سریع میره خونه ی خالم میگه شما دخترتون رو بیایید بدید بهشون

2740
یا یچیز دیگش که منو میسوزونه اینکه یکی مثلا میاد خواستگاری من  سریع میره خونه ی خالم میگه شما ...

چی‌بگم ، کاش می شد با حرف قانعش کرد که کارش غلطه

بابا ملت دختر میدن روز بعله برون ما میفهمیم  این زن هنوز هیچی نشده خبرو پخش کرده

مامان خدا بیامرز منم همین بود ساده زود خبر و پخش میکرد نمیتونست تو دلش نگه داره ولش کن اینا ذاتا اینجوری ان هر کاری بکنی از ذوق و سادگیشونه چاره ای نداری 

درخواست دوستی رد میکنم 
کاملا درکت میکنم مامانت سادست ، فرق بین دوست و دشمن رو متوجه نمیشه  حتی اگه بشه هم باز توی جم ...

بازم درست نمیشه

وقتی درست میشن که اطرافیان ترکشون کنن 

مثلا اون عمه یا زندایی قهر کنن و دیگه خبری از مادر نگیرن 

وگدنه مادامی که اونا پیگیر باشن این مادر همینجوری میمونه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چی‌بگم ، کاش می شد با حرف قانعش کرد که کارش غلطه

حرف زدم تهدید کردم 

میگم اگر بشنوم جایی داری میگی اون روم بالا میاد توی همون جمع دعوات میکنم 

باز یواشکی من وقتی نیستم میگع

بازم درست نمیشه وقتی درست میشن که اطرافیان ترکشون کنن  مثلا اون عمه یا زندایی قهر کنن و دیگه ...

من میخام ازدواج بکنم اما وقتی عمم همین خواستگار خوبمو بفهمه از حسادت خودشو به آب و اتیش میزنه ازدواجم نشه

بازم درست نمیشه وقتی درست میشن که اطرافیان ترکشون کنن  مثلا اون عمه یا زندایی قهر کنن و دیگه ...

بله به هر نوعی اون‌آسیب و ضربه رو احساس کنن بهتر میشن .

البته امیدوارم😄

حرف زدم تهدید کردم  میگم اگر بشنوم جایی داری میگی اون روم بالا میاد توی همون جمع دعوات میکنم&n ...

من یکی از نزدیکانم‌اینجوری بود

وقتی بهش گوشزد می کردیم با خودمون قهر می کرد

زود اشکش در میومد و بازم‌کاراشو تکرار میکرد

شاید باورت نشه وقتی به حال خودش رهاش کردیم

و گذاشتیم  واسه بار هزارم به دشمنش اعتماد کنه و تنهایی پیش بره خودش سر عقل اومد

که هنوزم مطمئن نیستیم که بازم اینکارا رو نکنه

2706