2737
2734
عنوان

ذره ای حسادت تو وجود همسرم نیست حتی یک اپسیلون

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 32 پست
اگه بابای شما برای برادرت ماشین بخره چی؟

من عاشق داداشم هستم ولی اگر ببینم پدرم ناحقی میکنی یا فرق میذاره میرم به جفت شون میگم و اعتراض میکنم نباید فرق گذاشت اگر برای پسرت نداری برای دخترت هم نداشته باش

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه اصلا ربطی به خانواده دوستی نداره داداش منم که فلان ماشین یا فلان موبایل یا هر چیزی رو میخره اینقد ...

شوهر منم همینه هرچی خانوادم بخرن ابراز خوشحالی میکنه ندیدم حسادت کنه ولی اینو میدونم اگه درونشم نسبت به خانواده خودش حس حسادتی داشته باشه هرگز پیش من نمیگه چرا برای برادرام اینکارو کردن برای من نکردن و حتی اگه من بگم میگه برام مهم نیست 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
دقیقا شوهرت مثل شوهر من بی عرضه و بی دست و پاست هر چی برادراش زرنگن و حسود و رقابت جو اهل پیشرفت ،بر ...

نمیتونم بگم بی دست و پا هست ولی نمیخواد ذره ای فشار یه خانواده بیاره میگه اونا پول شون واسه خودشون هر کاری دوست دارن میتونن باهاش بکنن من باید خودم تلاش کنم دربیارم

2728
خب چرا اونا تو رفاه باشن شما تو آزار و اذیت حس بدی نمیگیری؟خودخوری نمیکنی؟

رفاه به چه قیمتی؟ با گدایی؟!  اصلا درشانم نیست.

تو آزار و اذیت هم نیستم شکر خدا قدم به قدم پیشرفت میکنیم خیلی خوشحالم 

نمیتونم بگم بی دست و پا هست ولی نمیخواد ذره ای فشار یه خانواده بیاره میگه اونا پول شون واسه خودشون ه ...

اتفاقا من شوهرم میگم زرنگ باش با زبون نرم از پدرت کمک بگیر قدمی برنمیداره 

رفاه به چه قیمتی؟ با گدایی؟!  اصلا درشانم نیست. تو آزار و اذیت هم نیستم شکر خدا قدم به ق ...

خداروشکر همین آرامشی که داری خیلی مهمه تو زندگی کاش منم برسم به این آرامش اینو بفهمم که نباید توقع کنم 

بعضی وقتا اینقدر فکر میکنم احساس میکنم مغزم پودر میشه

2738
نه منظورم عکس العمل شوهرت در برابر خرید ماشین برای برادرت بود

آها نه هیچی نمیگه 

حتی یادمه یه بار یکی از دوستاش یه ماشین ۳ میلیاردی اومده بود زیرپاش کلی نق زدم که اگر از بابات میگرفتی ما هم میتونستیم بخریم و اینا بعد مشخص شد پدرزنش به عنوان هدیه تولد داده بهشون ولی شوهرم یه کلمه هم نگفت ببین این بابای زنش داده تو هم برو از بابات بگیر 🫠

خداروشکر همین آرامشی که داری خیلی مهمه تو زندگی کاش منم برسم به این آرامش اینو بفهمم که نباید توقع ک ...

ببین اینکه از پدر مادر انتظار کمک داری اصلا غیرطبیعی نیست و حقداری 

اما وقتی میبینی کاری نمیکنن تو بری با دلخوری و داد و بیداد بگیری اصلا کار خوبی نیست. چون خودمون کوچیک میشیم.

مثلا مادرهمسر من کافیه حرفی بزنه من میگم شکر خدا خودمون خوردیم زمین خودمون بلندشدیم هیچ‌کس نمیتونه منتی رو سرما داشته باشه یا انتظاری داشته باشه! 

آها نه هیچی نمیگه  حتی یادمه یه بار یکی از دوستاش یه ماشین ۳ میلیاردی اومده بود زیرپاش کلی نق ...

آهان پس ذاتا دلش بزرگه،خوش به حالش اعصابش راحته ،گفتم شاید فقط رو خانواده خودش حساس نیست

2706