2733
2739

بعد ۶ سال زندگی ددخواست طلاق داده چون یه موجود روانیییی سرهرچی عصبی میشه و وابسته خانوادشه..

تو این ۶ سال زندگی توهین شد نحقیر شدم ...حسرت بچه رو به دلم گذاشت حسرت خونه مستقل به دلم گذاشت پول دادم طلا دادم خونا خرید پولمو برنگردوند مهریمد بخشیدم شد ۱۴ تا همه اینا به درک ....

سرهیچی دادخواست طلاق داده بازم هیچ نمیزاره وسایلامو جم کنم منتطرم تاحکم بیاد به خاطر وسایلام موندم همش پایین پیش خانوادش بعضی وقتا میاد بالا با دوستاش هر و کر میندازه الانم میگه میخام ماشین عوص کنم مغازه باز کنم .... من خواهش میکنم میگفتم توخدا بیا ماشین عوض کنیم میگفت این پراید رخش من الان میگه میخام ماشین جدید بخرم هی از پیشرفتش میگه به دوستاش از برنامه هاش میگه به دوستاش میگه یه گرفتاری و سر درد دارم ( منظور طلاق من ) رد شه خیلی کارا میکنم. ....خدا انتقام کدوم گناه از من دارا میگیره...کارم شده گریه و زجه چرا تموم نمیشه

عزیزم شما ازون خونه هم بری بیرون وسایلاتو میدن. برو بیرون ازون خونه خودتو راحت کن. براخودت برو سرکار برو ورزش سینما عشق کن بازندگیت. چرا پیش ی کسی موندی ک ن زندگی خودش درسته زندگی تو رم سیاهکرده

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میترسم خرابشون کنه رومیزیمو پاره کرد

هرچی که خرال کنه باید پولشو بده. یه مشاورت ی حقوقی برو تو دادگاه رایگانه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
شمام داری جدا مبشی؟  میتونم بپرسم جرا  حال روزت چطوره

تقریبا یک ساله جدا شدم.

ولی جهیزیمو نمیده . هر بار باونه اورد منم وکیل گرفتم .الا باید وسایل بده و هم هزینه وکیلمو

دلایلشم خیلی بود عزیزم .

اوایل خیلی سخت بود. اما هرچی بیشتر جلو رفت قویتر شدم.

شرایط الانم خوب سختی های خودشو داره اما از قبل بهتره . تمام مشکلم پوله . چون مهریه نگرفتم .مجبورم یه مدت سخت کار کنم و زیاد نمتونم خرج کنم . تا مستقل شم

2738
من داغون شدم واقعا شوهرم به من بدجور ضربه زد خیلی بد

خیلی ها مثل تو ضربه ها و زخم های فراموش نشدنی دارن 

اما

زندگی ادامه داره. اگه ضعیف باشی بهت رحم نمیکنه . اگه بترسی و حرکت نکنی منتظرت نمیمونه.

فقط بیشتر لهت میکنه

مردا همه  با سواد شدن همه خوووب میدونن نقطه ضعف نابودی هر زنی خرد کردن احساسشه  ریشه احساستو ک بزنن بسوزونن دیگه ادم ازت در نمیاد چ رسه زن   قشنگ بلدن   ها قشششنگگگگ 

2706