2737
2734
عنوان

فردین های گرامی بیاین

142 بازدید | 18 پست

واقعا نمیدونم چیکار کنم با این ویژگیم، یه نفری از یه گروهی ناراحت بود اومد با من حرف زد و فحش داد و منم پا به پاش دلداری دادم و... حالا امروزی یه چیزی بهش گفتم و یه جواب خیلی سرد داد

بار اولم نیست بارها این اتفاق افتاد و هرچی تصمیم میگیریم این فردین بازی رو کنار بزارم ولی باز دوباره همون کارو میکنم

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن

فروردین؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نکن اینکارو ...بارها کنار همکارم بودم از،هر چیزی ک فکرشو بکنی تا پاش افتاد با یکی درگیر شد موند توش رفت گفت این وادارم کرده برا خودشیرینی بیشتر دوتا کلمه حرف دردل کرده بودم رفت به رئیس مون گفت

نه عزیزم فردین بازی نشنیدی؟

اهااا اره متوجه شدم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
نکن اینکارو ...بارها کنار همکارم بودم از،هر چیزی ک فکرشو بکنی تا پاش افتاد با یکی درگیر شد موند توش ...

اخه بارها تصمیم گرفتم اینطوری نباشم باز تا یکی رو ببینم ناراحته و درد دل میکنه من انگار از خود بیخود میشم
و کلی از ادما تعریف میکنم و میبرمشون بالا بعد واسم شاخ میشن

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن
2706