2733
2734

سلام دوستان از بالا تنه خیلی لاغرم مخصوص دستام و اینکه۱۶ ونیم سالمه کم مونده بشم ۱۷ و خیلی لاغرم و اینکا قدمم کوچیک مونده دکترم گفتش صفحه رشدتم بسته شده و از بالا تنه بدنم خیلی کوچیک مونده مثل بچه هاست بالا تنم و دستامم همین طور اصلا انگاری بالا تنم رشد نکرده چیکار کنم و اینکه بنظرتون پودر چاقی بخورم چاق بشم ظررره؟

خیلی برام مهمه قدم چون خانواده درست حسابی ندارم باید رو پای خودم باشم قرصی امپولی چیزی میتونید بهم بگید و غدد نمیویسه لج کرده باهام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو‌بدنسازی قشنگ ادامه بده کنارشم از مربیت تغذیتو بپرس صد در صد جواب میگیری

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158
2740
برو پیش یه دکتر ديگه منم از قدم راضی نیستم ۱۹ سالمه ۱۶۰ نسبت به همکلاسی هام کوتولم

کلاس چندمی

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

عنوانت چرا اینجوریه هووم؟

طرف معلوله نمتونه راه بره یا یکی نمتونه بشنوه چشماش نابینا و....

بازم امیدی ب زندگی داره 

چیزیه ک دست خودت نبوده بعد

سنی نداری دکتر چرت گفته لاغری قابل حله

2706